Артем Довбик забив 17-й м’яч за «Жирону» (ВІДЕО)

2024-04-13 17:28 Український нападник іспанської «Жирони» Артем Довбик відзначився голом у ворота «Атлетіко» в матчі 31 туру чемпіонату ... Артем Довбик забив 17-й м’яч за «Жирону» (ВІДЕО)

Український нападник іспанської «Жирони» Артем Довбик відзначився голом у ворота «Атлетіко» в матчі 31 туру чемпіонату Іспанії.

Артем Довбик (фото: gettyimages.com)

Уже на 4 хвилині українець завершив багатоходову комбінацію партнерів. На жаль, каталонці не втримали переможний рахунок. Щодо Артема, його було замінено на 83 хвилині.

Чемпіонат Іспанії. 31-й тур

«Атлетіко» — «Жирона» — 3:1 (2:1)
Голи: Грізманн (34, пен., 50), Корреа (45+6) — ДОВБИК (4)

«Атлетіко»: Облак, Моліна, Савіч, Ермосо, Рейнілду (Вітцель, 46), Рікельме (Ліно, 68), Сауль (Мората, 41), Коке, Де Поль (Аспілікуета, 75), Корреа, Грізманн (Льоренте, 68).

«Жирона»: Гассаніга, Ян Коуто, Ерік Гарсія, Блінд, Давид Лопес (Мартінес, 65), Мігель Гутьєррес, Алеїш Гарсія, Еррера (Порту, 65), Соліс (Торре, 57), ДОВБИК (Стуані, 83), Савіо (Фернандес, 83).

Додамо, що в поточному сезоні Довбик забив за «Жирону» вже 17 м’ячів і зробив 5 результативних передач. На даний момент він лідирує в суперечці бомбардирів. У Беллінгема і Будимира — по 16 голів.