Брентфорд — Шеффілд Юнайтед — 2:0. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-13 18:59 13 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і ... Брентфорд — Шеффілд Юнайтед — 2:0. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

13 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і Шеффілд Юнайтед (Англія).

Брентфорд - Шеффилд Юнайтед - 2:0. Чемпионат Англии, 33-й тур. Обзор матча, статистикаБрентфорд - Шеффилд Юнайтед - 2:0. Чемпионат Англии, 33-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 33-й тур

Брентфорд (Англія) — Шеффілд Юнайтед (Англія) — 2:0 (0:0)
Голи: O. Арбластер (64), F. Onyeka (90+3)

Попередження: Н. Мопе (7), В. Джанелт (41), B. Бреретон Діас (45)

Огляд матчу Брентфорд — Шеффілд Юнайтед:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні Gtech Community Stadium «Брентфорд» здобув перемогу над «Шеффілд Юнайтед» із рахунком 2:0. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0, але в другому таймі виникло кілька захопливих моментів, які в підсумку призвели до перемоги «Брентфорда». Матч почався в напруженій атмосфері, обидві команди боролися в півзахисті за контроль. Першу жовту картку в матчі було отримано на 7-й хвилині, коли гравець «Брентфорда» Н. Мопай був вилучений з поля. Потім була ще одна жовта картка для гравця «Брентфорда» В. Джанельта на 41-й хвилині. Шеффілд Юнайтед" також отримав жовту картку на 45-й хвилині, коли Б. Бреретон Діас був попереджений.

У другому таймі було більше подій: на 58-й хвилині «Шеффілд Юнайтед» зробив заміну, випустивши Й. Ларусі замість Дж. Макеті. Однак на 64-й хвилині «Брентфорд» домігся успіху, забивши гол у власні ворота О. Арбластера. На 69-й хвилині «Брентфорд» подвоїв перевагу, але гол було скасовано через фол. На останніх хвилинах матчу «Брентфорд» здійснив низку замін: М. Дамсгаард, Н. Мопай, Й. Вісса і М. Йенсен були замінені. «Шеффілд Юнайтед» також здійснив зміни, випустивши на поле Дж. Богла, К. Арчера і М. Голгейта в спробі відігратися. В останні хвилини гри «Брентфорд» оформив перемогу, забивши гол на 90-й хвилині у виконанні Ф. Оньєкі. Вболівальники господарів вибухнули від радості, адже їхня команда виборола всі три очки в цьому поєдинку Прем’єр-ліги. Загалом це був напружений матч між «Брентфордом» та «Шеффілд Юнайтед», але в підсумку перемогу з рахунком 2:0 здобув «Брентфорд».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лутон Таун — Брентфорд, Шеффілд Юнайтед — Бернлі.