Сергій Долганський: «Від «Динамо» пропускали позиційно, від «Шахтаря» — після індивідуальної помилки нашого футболіста»

2024-04-14 21:52 Виконувач обов’язків головного тренера полтавської «Ворскли» Сергій Долганський підбив підсумки сьогоднішнього матчу своєї команди з донецьким ... Сергій Долганський: «Від «Динамо» пропускали позиційно, від «Шахтаря» — після індивідуальної помилки нашого футболіста»

Виконувач обов’язків головного тренера полтавської «Ворскли» Сергій Долганський підбив підсумки сьогоднішнього матчу своєї команди з донецьким «Шахтарем» (0:1) у 24-му турі чемпіонату України.

Сергій Долганський. Фото — А. Попов

«Розуміли, з ким грали, розуміли, як треба грати. У першому таймі, навіть на тлі такої команди, ми виглядали досить упевнено, створювали моменти. У першому таймі все вирішив момент, який виник після нашої помилки. Якщо в матчі з „Динамо“ ми пропускали після позиційний помилок захисників — не було балансу, і суперник цим скористався через зони, то сьогодні йдеться про індивідуальну помилку футболіста. Ми подавали стандарт, був відскок і Мякушко був на м’ячі, але зіграв не за ситуацією.

У другому таймі, коли ми вже грали в більшості, у футболістів не було розуміння, що з цим робити.

Ми ще не грали проти команд, які діють із нижнім блоком в обороні. Усе залежало від креативності наших футболістів та їхнього розуміння такої ситуації. Це далося взнаки.

„Шахтар“ — команда, яка завжди створює моменти в будь-якому матчі, навіть у єврокубках. Ця команда дуже добре грає в атаці. Я незадоволений нашою грою в обороні.

Найголовніше: ми не можемо зіграти кілька матчів поспіль одним складом, щоб було видно постійний малюнок гри. Я бачу бажання футболістів, цим я задоволений, але є куди рости, треба знайти баланс в обороні. Загалом, роботи ще багато. Утім, її завжди багато. Але головне, що є бажання і розуміння з боку футболістів», — сказав Долганський на післяматчевій пресконференції.

14.04.2024, 21:52