Луїс Енріке: «Барселона» забила нам несправедливий гол»

2024-04-17 12:51 Головний тренер ПСЖ Луїс Енріке прокоментував перемогу над «Барселоною» у матчі-відповіді чвертьфінального матчу Ліги чемпіонів. Луїс ... Луїс Енріке: «Барселона» забила нам несправедливий гол»

Головний тренер ПСЖ Луїс Енріке прокоментував перемогу над «Барселоною» у матчі-відповіді чвертьфінального матчу Ліги чемпіонів.

Луїс Енріке. Фото: Getty Images

«Я дуже пишаюся своєю командою. Ми дуже щасливі, що зуміли перемогти і вийти в півфінал. Ми здорово почали цей матч, вели гру, контролювали м’яч, демонстрували якісний футбол. „Барселона“ в першій же атаці зайшла в наш штрафний і відразу забила. Думаю, це було несправедливо, але ми не змінили свою тактику.

Ми віримо, що можемо виграти Лігу чемпіонів. Ми завжди віримо і зберігаємо надію. Наша команда показує відданість і правильне ставлення до справи, щоб дійти до кінця. Для мене було важко грати проти „Барселони“: ментально, в плані емоцій...», — сказав Енріке в ефірі Football on TNT Sports.