Желько Любенович: «Шкода, що не забили «Динамо» другий гол. Була б зовсім інша ситуація...»

2024-04-17 17:39 Головний тренер «Миная» Желько Любенович прокоментував підсумок матчу 16-го туру чемпіонату України проти «Динамо». Желько Любенович ... Желько Любенович: «Шкода, що не забили «Динамо» другий гол. Була б зовсім інша ситуація...»

Головний тренер «Миная» Желько Любенович прокоментував підсумок матчу 16-го туру чемпіонату України проти «Динамо».

Желько Любенович

«Два різні тайми від „Миная“? За регламентом, зі старту мали вийти ті футболісти, які починали зустріч минулого року, коли матч перервали. Але в перерві ми зробили деякі заміни, що пішло нам на користь. Стали краще грати і другий тайм у нас вийшов кращим. Другий тайм — це той показник, до чого ми прагнемо і в який футбол хочемо грати.

На жаль, нам знову трохи не вистачило, щоб дотиснути суперника. Як і в матчах з „Оболонню“, „Поліссям“, „Олександрією“. У нас були дуже хороші моменти в другому таймі, коли можна і потрібно було забивати. Шкода, що не забили другий гол — була б зовсім інша ситуація, якби рахунок був 2:2. Будемо працювати над цим», — сказав Любенович в ефірі UPL.TV

17.04.2024, 17:39