Шеффілд Юнайтед — Бернлі — 1:4. Чемпіонат Англії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-20 18:58 20 квітня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Шеффілд Юнайтед (Англія) ... Шеффілд Юнайтед — Бернлі — 1:4. Чемпіонат Англії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

20 квітня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Шеффілд Юнайтед (Англія) і Бернлі (Англія).

Шеффилд Юнайтед - Бернли - 1:4. Чемпионат Англии, 34-й тур. Обзор матча, статистикаШеффилд Юнайтед - Бернли - 1:4. Чемпионат Англии, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 34-й тур

Шеффілд Юнайтед (Англія) — Бернлі (Англія) — 1:4 (0:2)
Голи: Г. Хамер (52) — J. Bruun Larsen (38), Ассіньон (40), L. Foster (58), J. Б. Гудмундссо (71)

Предупредження: B. Osborn (76)

Огляд матчу Шеффілд Юнайтед — Бернлі:

У матчі Прем’єр-ліги між «Шеффілд Юнайтед» і «Бернлі» на «Бремолл Лейн» гості здобули впевнену перемогу з рахунком 4:1. У перерві рахунок був 0:2 на користь «Бернлі», які продовжили активну гру в другому таймі. Перший гол у матчі трапився на 38-й хвилині, коли гравець «Бернлі» Й. Бруун Ларсен вразив ворота суперника. За ним послідував ще один гол, забитий Л. Ассіньйоном лише за дві хвилини потому, і «Бернлі» отримав комфортну перевагу перед перервою. На початку другого тайму «Шеффілд Юнайтед» показав ознаки повернення, коли Г. Хамер забив гол на 52-й хвилині. Однак «Бернлі» швидко відповів голом Л. Фостера на 58-й хвилині, збільшивши свою перевагу.

На 71-й хвилині «Бернлі» ще більше зміцнив свою перевагу, забивши гол Й. Б. Гудмундссона. Розчарування «Шеффілд Юнайтед» стало очевидним, коли Б. Осборн отримав жовту картку на 76-й хвилині. Під час матчу обидві команди провели заміни, щоб освіжити склади. «Шеффілд Юнайтед» випустив Віні Соузу та О. Норвуда на 68-й і 78-й хвилинах відповідно, а «Бернлі» здійснив заміни: Дж. Браунхілл, Вітіньйо, Д. Д. Фофана і З. Амдуні вийшли на 59-й, 70-й, 84-й і 85-й хвилинах. Попри всі зусилля, «Шеффілд Юнайтед» не зміг відігратися, і матч завершився впевненою перемогою «Бернлі» з рахунком 4:1. У результаті «Бернлі» піднявся вгору по турнірній таблиці Прем’єр-ліги, а «Шеффілд Юнайтед» прагнутиме відігратися в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Юнайтед — Шеффілд Юнайтед, Ман.Юнайтед — Бернлі.