Астон Вілла — Борнмут — 3:1. Чемпіонат Англії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-21 19:00 21 квітня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) ... Астон Вілла — Борнмут — 3:1. Чемпіонат Англії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

21 квітня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) і Борнмут (Англія).

Астон Вилла - Борнмут - 3:1. Чемпионат Англии, 34-й тур. Обзор матча, статистикаАстон Вилла - Борнмут - 3:1. Чемпионат Англии, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 34-й тур

Астон Вілла (Англія) — Борнмут (Англія) — 3:1 (1:1)
Голи: M. Роджерс (45+1), Діабі (57), Л. Бейлі (78) — Соланке (31)

Попередження: Сміт (21), Маркос Сенесі (37), Забарний (56)

Огляд матчу Астон Вілла — Борнмут:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на «Вілла Парк» «Астон Вілла» здобула перемогу над «Борнмутом» із рахунком 3:1 після наполегливої боротьби на полі. У першому таймі обидві команди обмінялися ударами, і до перерви рахунок був рівним — 1:1. На 21-й хвилині жовту картку отримав гравець «Борнмута» А. Сміт, а на 31-й хвилині пенальті реалізував Д. Соланке. М. Сенезі також отримав жовту картку за «Борнмут», а перед самою перервою «Астон Вілла» зрівняла рахунок завдяки голу М. Роджерса.

Другий тайм пройшов під диктовку «Астон Вілли», яка повела в рахунку на 57-й хвилині завдяки голу М. Діабі. «Борнмут» спробував повернутися в гру, зробивши кілька замін, зокрема А. Семеньо, який вийшов замість М. Сенезі на 64-й хвилині. Однак на 78-й хвилині «Астон Вілла» оформила перемогу, забивши ще один гол, цього разу від Л. Бейлі. Після фінального свистка «Астон Вілла» здобула перемогу над «Борнмутом» із рахунком 3:1. Матч продемонстрував конкурентну природу Прем’єр-ліги і талант обох команд. Попри зусилля «Борнмута», «Астон Вілли» вистачило в другому таймі, щоб завоювати всі три очки на очах у своїх уболівальників на «Вілла Парк».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Астон Вілла — Челсі, Вулверхемптон — Борнмут.