Воротар «Барселони» тер Штеген — про епізод із незарахованим голом у ворота «Реала»: «Це ганьба для футбольного світу»

2024-04-22 14:59 Голкіпер «Барселони» прокоментував епізод із можливим голом у ворота «Реала» в матчі чемпіонату Іспанії. Марк-Андре тер ... Воротар «Барселони» тер Штеген — про епізод із незарахованим голом у ворота «Реала»: «Це ганьба для футбольного світу»

Голкіпер «Барселони» прокоментував епізод із можливим голом у ворота «Реала» в матчі чемпіонату Іспанії.

Марк-Андре тер Штеген, Getty Images

«Це ганьба для футбольного світу. Немає технології автоматичного визначення взяття воріт? У цю індустрію вкладається багато грошей, але, мабуть, не на найважливіше», — цитує тер Штегена журналіст Фабріціо Романо на своїй сторінці в мережі Twitter.

Нагадаємо, через відсутність системи автоматичного визначення голів у Ла Лізі, в середині першого тайму вчорашньої зустрічі стався спірний епізод. Після подачі з кутового гравцем «Барселони», Лунін ледь встиг вибити м’яч із лінії воріт, але повтори моменту не дали однозначної відповіді, чи перетнув повністю м’яч лінію воріт. У підсумку, команди продовжили матч за рахунку 1:1. «Реал» зумів вирвати перемогу за кілька хвилин до фінального свистка завдяки голу Беллінгема.