Віцепрезидент криворізького «Кривбасу» Артем Гагарін у різкій формі відреагував на розмови, що з’явилися останнім часом, про заборону проведення футбольних матчів у Кривому Розі, Дніпрі та Одесі через ракетні удари, що почастішали по цих містах, і, відповідно, збільшену кількість повітряних тривог, які значно затягують проведення поєдинків.
![](/media/posts/2024/03/28/2222.jpg)
«Позитивні емоції, як їх не вистачає останнім часом… Для мене саме футбол став, мабуть, однією з небагатьох речей, що дарує позитив в ці непрості часи. Кожного матчу на трибунах я бачу радісні обличчя вболівальників серед яких багато дітей, військових, родин загиблих воїнів та простих людей, які щодня живуть в постійних тривогах та терорі від країни-агресора.
Це все ще раз доводить важливість того, що всупереч обставинам ми продовжуємо грати і розвивати футбол. 1000 дітей, які займаються у двох наших Академіях у Дніпрі та Кривому Розі, знаходять втіху та хоч на декілька годин відволікаються від тих жахіть, які їх оточують. А ще футбол — це сотні робочих місць (це тільки в „Кривбасі“) та податки, які так важливі для нашої перемоги.
Враховуючи все вищеперелічене, в мене є чітка відповідь на питання: „Чи потрібен футбол зараз“? Так! На 1 000 000 відсотків! Він потрібен і всій країні, й, особливо, Кривому Рогу, Дніпру, Одесі. Тим містам, в яких грають матчі УПЛ, які ближче всього знаходяться до лінії фронту або потерпають від постійних ворожих атак.
Останнім часом в кулуарах почались розмови про те, що через велику кількість повітряних тривог, які збивають „ритм гри“, не треба грати матчі в цих містах. Хочу звернутися до таких „розумників“. Ви або зробіть офіційну заяву від клубу чи від топ-менеджерів, або припиніть ці розмови. Про який „ритм гри“ ви говорите?! Мешканці цих міст щодня живуть в цьому „ритмі“! Майте повагу до людей і зрозумійте, що війна не десь там — вона у кожному куточку України!
Окремо хочу подякувати тим, завдяки кому ми можемо грати і розвивати футбол. Нашим захисникам і захисницям. Слава Україні!», — написав Гагарін на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.
Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости