Ман.Юнайтед — Шеффілд Юнайтед — 4:2. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-24 23:59 24 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і ... Ман.Юнайтед — Шеффілд Юнайтед — 4:2. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

24 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і Шеффілд Юнайтед (Англія).

Ман.Юнайтед - Шеффилд Юнайтед - 4:2. Чемпионат Англии, 29-й тур. Обзор матча, статистикаМан.Юнайтед - Шеффилд Юнайтед - 4:2. Чемпионат Англии, 29-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 29-й тур

Ман.Юнайтед (Англія) — Шеффілд Юнайтед (Англія) — 4:2 (1:1)
Голи: Гаррі Магуайр (42), Bruno Fernandes (61), Bruno Fernandes (81), Р. Гойлвунд (85) — J. Bogle (35), B. Бреретон Діас (50)

Предупредження: Холгейт (37)

Огляд матчу Ман.Юнайтед — Шеффілд Юнайтед:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на «Олд Траффорд» «Манчестер Юнайтед» зустрівся з «Шеффілд Юнайтед» у довгоочікуваному протистоянні. У перерві рахунок був рівним — 1:1, і обидві команди продемонстрували безліч атакувальних дій. Однак за підсумками тайму «Манчестер Юнайтед» здобув перемогу над «Шеффілд Юнайтед» із рахунком 4:2. Перший гол у матчі було забито на 35-й хвилині, коли гравець «Шеффілд Юнайтед» Дж. Лише за дві хвилини по тому М. Холгейт із «Шеффілд Юнайтед» отримав жовту картку за фол. Однак «Манчестер Юнайтед» відповів ще до перерви: на 42-й хвилині Х. Магуайр зрівняв рахунок. Магуайр зрівняв рахунок. У другому таймі гра пішла активніше: на 50-й хвилині Б. Бреретон Діас забив за «Шеффілд Юнайтед» і повернув собі лідерство.

Однак «Манчестер Юнайтед» відбився і на 61-й хвилині було призначено пенальті, який впевнено реалізував Б. Фернандеш і знову зрівняв рахунок. По ходу гри «Манчестер Юнайтед» зробив важливі заміни, випустивши таких гравців, як Антоні на 55-й хвилині і К. Еріксен на 64-й хвилині, щоб вплинути на гру. На 78-й хвилині «Шеффілд Юнайтед» зробив заміну, замінивши Дж. Богла на О. Норвуда. В останні десять хвилин матчу «Манчестер Юнайтед» посилив тиск, і голи Б. Фернандеша на 81-й хвилині та Р. Хойлунда на 85-й хвилині забезпечили перемогу. «Шеффілд Юнайтед» зробив останні заміни: на 87-й хвилині в гру вступили Дж. Макеті та В. Осула. Манчестер Юнайтед" в останній момент зробив три заміни, включаючи К. Майну і С. Амрабата на останніх хвилинах гри. У підсумку «Манчестер Юнайтед» здобув перемогу над «Шеффілд Юнайтед» з рахунком 4:2 у захопливому матчі, який продемонстрував атакувальну майстерність обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Юнайтед — Бернлі, Ньюкасл — Шеффілд Юнайтед.