Телеграм-канал «Динaмо Киев Inside» повідомив деякі подробиці переносу обох матчів «Шахтаря» із «Черноморцем» до Києва.
«Донецький та одеський клуб 1 та 5 травня згідно з календарем мали зіграти між собою в Одесі та у Львові. Натомість зіграють обидва матчі на «Лівому березі». Так ніби «домовились». Під час читання подячного прес-релізу «Чорноморця» сльози котяться додолу. Народу згодована така версія і… ніби можна все забути і йти далі. Але не виходить.
Не виходить рівно з того моменту, коли пару днів тому нами була отримана тривожна вісточка з «Щасливих бориспільських териконів» — численна бразилоторсіда навідріз відмовилась вирушати в неспокійну Одесу. Загроза втрати залікових балів «найкращим «Шахтарем» в історії клубу» нависала. Було прийняте таке складне і водночас просте рішення — набрати одеський номер.
Моралі шукати тут не варто. Бридко. Найкраще за усіх висловився вболівальник з сайту Шурика — «Це не чемпіонат — це цирк із заброньованими клоунами», — вважає джерело.
Почему сранный сепарам постоянные льготы ? А все остальные должны ехать в Одессу ?
А почему Динамо не отказалось ехать в Днепр ???? Там не меньше опаснее чем в Одессе.
-
Микола Бондаренко(nikolai-dp)
- Наставник
28.04.2024 21:24
- 1
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
26.04.2024 21:31
Мы повозмущаемся,а ничего не изменится.Это Динамо такое низзя.А может просто подкинули деньжат и всё решилось.(Чемпион тоже)
- 0
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
26.04.2024 19:52
гроші вирішують любі питання !!!чого ви дивуєтесь ??подзвонив власник Шахтаря до президента Чорноморця і все питання вирішене !! а що ж Динамо ?? а наше Динамо не вміє домовлятися із власником Дніпра 1 ??!! а тоді ми дивуємося чого так а не інакше ??!! на скільки я знаю що в статуті УАФ є така опція якщо двоє власників домовилися або перенести або поміняти місце зустрічі ?? будь ласка !! але повинні це повідомити президенту УАФ і все !!!
- 1
-
Old Akkerman(bizhelp)
- Наставник
26.04.2024 18:55
Чудеса, да и только!!! В течение дня мой комментарий получил как минимум восемь минусов и лишился звания лучшего. Прямо кротонашествие какое-то...
- 1
-
Мозамбик
- Опытный писатель
26.04.2024 18:12
Мдааа.... Верно говорят в народе - "пи..ть, это не мешки ворочать"...
- 0
-
НСМЕП Україна(nsmep)
- Старожил
26.04.2024 15:17
Браво федерація!!!
- 0
-
Nellius -(Nellius)
- Старожил
26.04.2024 14:33
А куда пропал Карл? Кто знает?
- -2
-
Funt Return
- Наставник
10.06.2024 22:11
Мицельмахер? Он теперь Аристарх Павлопольский
- 0
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
26.04.2024 13:16
Все началось с Мариуполя, продолжилось с разрешения переноса матчей по согласованию сторон. Кто был инициатором этого бардака? Совсем недавно Динамо хотело перенести матч с Днепром-1, куда...? Раз стороны соглашаются то делать нечего, так записано. Мы можем только возмущаться, но и в зеркало смотреть надо. А главное не отдавать "свои" очки бездарной игрой.
- 0
-
Антиквар ДК
- Старожил
26.04.2024 12:48
Черпоморец кусок дерьма, не хотят кроты ехать 3-0 поражение. Нахрена тогда вообще нужен такой ЧУ ? прикройте его. Повесьте кротам и шеве сразу золотые медали да и все.
- 6
-
Юрий (Wolf)
- Опытный писатель
26.04.2024 12:45
Чувствую себе слідчим з мультика "Следства видут Колобки" "Нечего не понимаю"
- 2
-
Микола Скрибець
- Опытный писатель
26.04.2024 10:03
Цікаво, чому ні хто не апелює до позиції президента УАФ ,а що не день ,то сюрпризи від шахти.Явний перебор!!!!!!! Пора вмішатися головному!!!!!!
- 0
-
Юрий katso
- Наставник
26.04.2024 11:05
Вообще-то, подобные вопросы решает прежде всего президент УПЛ.
- -1
-
Володимир(metalizator2009)
- Эксперт
26.04.2024 17:32
тут всім пофіг на це, винен має бути Шевченко, бо він ж відомий на цілий світ "крот". І пофіг, що сторони домовилися між собою, тут всі впевнені, що Шевченко дзвонив...клоуни!!!
- 1
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
26.04.2024 00:07
напомните этим пи..рам о их млажшей сесторе "собачьей будке"...
- 1
-
Руслан Жук
- Эксперт
25.04.2024 22:50
Такими темпами, скоро українським клубам доведеться їхати в Бразилію на матчі ЧУ - раптом шахтарській бразилоторсіаді захочеться зіграти на Батьківщині.
- 4
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
25.04.2024 22:47
Ждем скринов, доказывающих, что за всем этим стоят интриги Суркиса.
- 0
-
BUTCH .(Otets)
- Старожил
26.04.2024 00:04
Прочел "стринги Суркиса"))))
- 0
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
26.04.2024 00:08
и они тоже )))
- 0
-
НСМЕП Україна(nsmep)
- Старожил
26.04.2024 15:09
Шорти :)
- 0
-
Aragorn Alahorn(Aragorn)
- Эксперт
25.04.2024 22:45
Бунт на корабле, если не очередная деза от "Инсайдеров"
- 1