26-й тур чемпіонату України. «Дніпро-1» — «Динамо» — 1:2. Огляд матчу, статистика

2024-04-27 15:36 У суботу, 27 квітня, стартувала програма 26-го туру чемпіонату України. Свій матч провело і київське «Динамо». ... 26-й тур чемпіонату України. «Дніпро-1» — «Динамо» — 1:2. Огляд матчу, статистика

У суботу, 27 квітня, стартувала програма 26-го туру чемпіонату України. Свій матч провело і київське «Динамо». Команда Олександра Шовковського на виїзді зустрічалася з «Дніпром-1».

Фото — Олександр Попов

Чемпіонат України. 26-й тур

«ДНІПРО-1» (Дніпро) — «ДИНАМО» (Київ) − 1:2 (0:1)
Голи:
Гуцуляк (43) — Кабаєв (49), Ванат (90+1)

Попередження: Сарапій (33), Мірошниченко (73), Гаджиєв (90+4), Горбунов (90+5) — Шапаренко (44), Андрієвський (47), Ярмоленко (52), Дячук (72).

Вилучення: Тимчик (88).

«Дніпро-1»: Волинець, Адамюк, Сваток, Сарапій, Пасич, Бабенко, Рубчинський (Горбунов, 85), Мірошниченко, Лєднєв, Очеретько, Гуцуляк.

«Динамо»: Бущан, Тимчик, Попов, Михавко (Дячук, 66), Вівчаренко, Андрієвський (Бражко, 59), Ярмоленко (Волошин, 59), Шапаренко (Шепелєв, 82), Буяльсбкий, Кабаєв (Супряга, 82), Ванат.

Статистика та стенограма матчу >>>

Післяматчева прес-конференція >>>

Усі результати чемпіонату України, турнірна таблиця, календар ігор >>>

Поєдинок команди почали дуже бадьоро, відповідаючи один одному атакою на атаку. І хоча особливо небезпечних моментів не було, відчувалося, наскільки важлива ця гра і для «Дніпра-1», і для «Динамо». Зрозуміло, що не обійшлося і без великої кількості фолів, але головний арбітр зустрічі Іванов не поспішав показувати жовті картки.

Перший небезпечний момент біля воріт господарів команда Олександра Шовковського створила лише на 30-й хвилині: після прострілу від Кабаєва з лівого флангу, Ванат прийняв м’яч у штрафному майданчику і пробив, але захисник встиг заблокувати удар форварда. Далі в нашій грі знову було більше фолів, ніж самого футболу. У «Дніпра-1» попередження отримав Сарапій, а у «біло-синіх» — Шапаренко. Здавалося, що перший тайм команди так і завершують без забитих м’ячів, але на 43-й хвилині зустрічі підопічним Максимова вдалося забити доволі неочікуваний гол: Попов і Міхавко не зуміли відтіснити від м’яча Гуцуляка й нападник, увірвавшись до штрафного майданчика, перекинув м’яч через Бущана! 1:0!

Зрозуміло, що в перерві матчу в Олександра Шовковського відбулася серйозна розмова зі своїми підопічними, адже навіть нічия не влаштовувала нашу команду. І, вже на стартових хвилинах другого тайму «біло-синім» вдалося зрівняти рахунок: після швидкої багатоходової комбінації біля штрафного майданчика «Дніпра-1», захисники господарів і Волинець не узгодили свої дії, і м’яч у підсумку відскочив до Кабаєва, який пробив з кількох метрів під поперечину — 1:1!

Зрівнявши рахунок, динамівці тільки додали у швидкості, змусивши опонентів «закритися» на своїй половині поля. Іноді гравці «Дніпра-1» просто вибивали м’яч в аут, що зайвий раз свідчило про одне: команда Максимова хотіла втримати нічийний результат, який, насамперед, був би вигідний головному конкуренту «Динамо» в боротьбі за чемпіонство — «Шахтарю».

Фінальні хвилини поєдинку і зовсім вийшли неймовірними за емоціями: спочатку арбітр зустрічі Іванов не поставив явний пенальті за фол на Бражку у штрафному «Дніпра-1», не подивившись навіть відеоповтор. І буквально за кілька секунд рефері вилучив Тимчика за небезпечний підкат. Нерви у киян були на межі, але втрачати вже не було чого. І тут наша команда показала знову неймовірну волю до перемоги! На 90+1 хвилині другий гол зумів забити Ванат, вирвавши для «Динамо» настільки важливу перемогу! 2:1!

Нагадаємо, свій наступний матч у чемпіонаті України «Динамо» проведе в середу, 1 травня, у Києві. Це буде перенесений поєдинок 5-го туру УПЛ. Суперником команди Олександра Шовковського стане «Верес». Початок зустрічі — о 15:30.