Тоттенгем — Арсенал — 2:3. Чемпіонат Англії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-28 18:00 28 квітня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і ... Тоттенгем — Арсенал — 2:3. Чемпіонат Англії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

28 квітня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і Арсенал (Лондон).

Тоттенхэм - Арсенал - 2:3. Чемпионат Англии, 35-й тур. Обзор матча, статистикаТоттенхэм - Арсенал - 2:3. Чемпионат Англии, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 35-й тур

Тоттенгем (Лондон) — Арсенал (Лондон) — 2:3 (0:3)
Голи: Ромеро (64), Сон Хин Мін (87) — П. Хойбьєрг (15), Б. Сака (27), Хаверц (38)

Предупредження: Кулусевскі (77), Бен Девіс (81), Т. Партей (83)

Огляд матчу Тоттенгем — Арсенал:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги між «Тоттенгемом» і «Арсеналом» на стадіоні «Тоттенгем Хотспур» на вболівальників чекала захоплива й насичена гра, яка тримала їх у напрузі до самого фінального свистка. Рахунок 0:3 на користь «Арсеналу» в перерві здавався «Тоттенхему» непосильним завданням, але вражаюче повернення в другому таймі дало їм змогу зробити захоплюючий підсумковий рахунок 2:3. Перший гол у матчі трапився на 15-й хвилині, але, на жаль для «Тоттенхема», це був власний гол П. Хойбйорга, який дозволив «Арсеналу» вийти вперед. Попри спроби «Тоттенхема» зрівняти рахунок, скасований гол М. ван де Вена на 22-й хвилині додав їм розчарування. «Арсенал» скористався своїми шансами і збільшив перевагу, забивши гол Б. Сака на 27-й хвилині та К. Гавертца на 38-й хвилині.

У другому таймі «Тоттенгем» здійснив тактичні зміни, зробивши заміни, які виявилися вирішальними. Т. Вернер вийшов замість Б. Джонсона на 31-й хвилині, а Р. Бентанкур замінив П. М. Сарра на 46-й хвилині. Ці зміни надали команді нової енергії, і це принесло свої плоди, коли С. Ромеро забив «Тоттенхему» на 64-й хвилині. У міру того як гра загострювалася, інтенсивність на полі призвела до серії жовтих карток. Д. Кулусевскі та Б. Девіс отримали жовті картки за «Тоттенгем», а Т. Партей був вилучений за «Арсенал». На 87-й хвилині у ворота «Тоттенхема» було призначено пенальті, який успішно реалізував Сон Хин-Мін, поставивши крапку в матчі. Під кінець часу обидві команди провели додаткові заміни, щоб спробувати здобути три очки. На 88-й хвилині у складі «Тоттенхема» замість Б. Девіса з’явився Г. Ло Сельсо, а на 89-й хвилині у складі «Арсеналу» замість Дж. Ківіора з’явився М. Одегаард. У підсумку доблесних зусиль «Тоттенхема» у другому таймі виявилося недостатньо, щоб завершити матч-відповідь, і «Арсенал» здобув впевнену перемогу з рахунком 3:2. Матч продемонстрував дух суперництва обох команд і змусив уболівальників із нетерпінням чекати на наступну зустріч у завжди спекотному дербі Північного Лондона.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Челсі — Тоттенгем, Арсенал — Борнмут.