«Не знаю, чи виграв би «Шахтар» у цьому матчі, якби не наші помилки», — півзахисник «Чорноморця»

2024-05-02 09:56 Півзахисник одеського «Чорноморця» Артур Авагімян прокоментував поразку своєї команди від донецького «Шахтаря» (1:4) у вчорашньому перенесеному ... «Не знаю, чи виграв би «Шахтар» у цьому матчі, якби не наші помилки», — півзахисник «Чорноморця»

Півзахисник одеського «Чорноморця» Артур Авагімян прокоментував поразку своєї команди від донецького «Шахтаря» (1:4) у вчорашньому перенесеному матчі 12-го туру чемпіонату України.

Артур Авагімян

«Важко відразу все проаналізувати, але голи ми пропускали такі... Самі собі ми привозимо голи, на рівному місці. Не знаю, чи виграв би „Шахтар“ у цьому матчі, якби не наші помилки. Забиті м’ячі „гірників“ говорять про їхній високий клас.

Ми добре підготувалися до цієї зустрічі, зробили певні зміни у складі. Однак, матч ледь розпочався, а ми вже програвали. Невдовзі ми зрівняли рахунок, але, тут же пропустили знову у свої ворота. А з донеччанами важко грати, коли ти пропускаєш необов’язкові м’ячі. Третій м’яч Марлон забив під завісу першого тайму — знову тут наша помилка. Я не скажу, що перший тайм був рівним, адже перевагу „Шахтаря“ було видно, але якихось гольових моментів, що створив наш суперник, особливо я не бачив», — наводить слова Авагімяна SportArena.