Захисник «Вереса»: «Динамо» змушувало нас багато грати без м’яча»

2024-05-02 20:46 Захисник «Вереса» Олександр Мельник прокоментував поразку своєї команди у матчі чемпіонату України проти «Динамо». Матвій Пономаренко ... Захисник «Вереса»: «Динамо» змушувало нас багато грати без м’яча»

Захисник «Вереса» Олександр Мельник прокоментував поразку своєї команди у матчі чемпіонату України проти «Динамо».

Матвій Пономаренко і Олександр Мельник. Фото: Ю. Юр’єв

«Важко щось аналізувати після такої непростої гри. Команда програла. Ми намагалися сьогодні будувати гру більше від захисту, вибігати в контратаки. В першому таймі це вдавалося непогано, а в другому трішки напевно підсіли, втомились.

Суперник змушував нас багато грати без м’яча. Особливо, у другому таймі. Іноді, вже контролюючи м’яч, ми занадто поспішали і втрачали його. Загалом, ми готувалися саме до такої гри, що потрібно буде терпіти і чекати шансу, щоб вибігти у швидку атаку.

На мою думку, у нас були два-три непогані моменти, але підвела реалізація», — цитує Мельника офіційний сайт «Вереса».