Лутон Таун — Евертон — 1:1. Чемпіонат Англії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-05-04 00:05 3 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лутон Таун (Англія) ... Лутон Таун — Евертон — 1:1. Чемпіонат Англії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

3 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лутон Таун (Англія) і Евертон (Ліверпуль).

Лутон Таун - Эвертон - 1:1. Чемпионат Англии, 36-й тур. Обзор матча, статистикаЛутон Таун - Эвертон - 1:1. Чемпионат Англии, 36-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 36-й тур

Лутон Таун (Англія) — Евертон (Ліверпуль) — 1:1 (1:1)
Голи: E. Adebayo (31) — Д. Калверт-Левін (24)

Попередження: Дж. Гарнер (9), T. Chong (43), I. Gueye (53)

Огляд матчу Лутон Таун — Евертон:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги між «Лутоном» і «Евертоном» обидві команди наполегливо боролися за перемогу на «Кенілворт Роуд». Перший тайм закінчився з рахунком 1:1, і, незважаючи на кілька вдалих спроб у другому таймі, підсумковий рахунок так і залишився рівним — 1:1. Гра почалася з ранньої жовтої картки для гравця «Евертона» Дж. Гарнера на 9-й хвилині. Потім «Евертон» вийшов уперед на 24-й хвилині завдяки пенальті, реалізованому Д. Калверт-Льюїном. Однак «Лутон» швидко відповів своїм голом на 31-й хвилині, який забив Е. Адебайо. У міру того як гра загострювалася, обидві команди продовжували битися на полі, внаслідок чого жовті картки отримали гравець «Лутона» Т. Чонг на 43-й хвилині і гравець «Евертона» І. Гуйє на 53-й хвилині. За рівного рахунку обидві команди зробили стратегічні заміни, щоб спробувати вийти з глухого кута.

На 55-й хвилині «Евертон» зробив дві заміни: Дж. Гарнера замінив А. Онана, а А. Дукуре вийшов замість А. Гомеса. У відповідь «Лутон» зробив заміну: на 71-й хвилині Ф. Оньєдінма замінив К. Вудроу. На останніх хвилинах матчу «Евертон» зробив ще одну заміну: Д. Калверт-Льюїн був замінений на Бето, а І. Гуйє на 79-й хвилині звільнив місце для Черміті. «Лутон» також здійснив зміни: Е. Адебайо був замінений на А. Таунсенда, а Т. Чонг звільнив місце для Л. Беррі на 80-й і 88-й хвилинах відповідно. Матч закінчився жовтою карткою гравця «Евертона» А. Гомеса на 90-й хвилині, завершивши насичену подіями гру, сповнену активністю та хвилюванням для вболівальників обох команд. Незважаючи на зусилля обох команд, жодна з них не змогла домогтися переможного гола, в результаті чого на «Кенілворт Роуд» була зафіксована напружена нічия 1:1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вест Гем — Лутон Таун, Евертон — Шеффілд Юнайтед.