Шеффілд Юнайтед — Ноттінгем Форест — 1:3. Чемпіонат Англії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-05-04 19:01 4 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Шеффілд Юнайтед (Англія) ... Шеффілд Юнайтед — Ноттінгем Форест — 1:3. Чемпіонат Англії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

4 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Шеффілд Юнайтед (Англія) і Ноттінгем Форест (Англія).

Шеффилд Юнайтед - Ноттингем Форест - 1:3. Чемпионат Англии, 36-й тур. Обзор матча, статистикаШеффилд Юнайтед - Ноттингем Форест - 1:3. Чемпионат Англии, 36-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 36-й тур

Шеффілд Юнайтед (Англія) — Ноттінгем Форест (Англія) — 1:3 (1:1)
Голи: B. Бреретон Діас (17) — Хадсон-Одої (27), Р. Єйтс (51), Хадсон-Одої (65)

Попередження: Гонсало Монтьєль (16), A. Ahmedhodzic (75)

Огляд матчу Шеффілд Юнайтед — Ноттінгем Форест:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на «Бремолл Лейн» «Шеффілд Юнайтед» зустрівся з «Ноттінгем Форест» у боротьбі за три вирішальні очки. Перший тайм закінчився в глухому куті: обидві команди забили по одному голу, і в перерві рахунок став 1:1. Рахунок відкрився на 17-й хвилині, коли «Шеффілд Юнайтед» було призначено пенальті, який успішно реалізував Б. Бреретон Діас. Однак «Ноттінгем Форест» швидко відповів голом К. Хадсона-Одої на 27-й хвилині, зрівнявши рахунок. У другому таймі «Ноттінгем Форест» узяв гру під свій контроль: на 51-й хвилині Р. Єйтс забив гол, вивівши свою команду вперед. На 65-й хвилині К. Гадсон-Одої додав ще один гол, збільшивши перевагу «Ноттінгем Форест» до 3:1. По ходу матчу обидві команди зробили кілька замін, намагаючись змінити хід гри.

Шеффілд Юнайтед випустив на поле А. Брукса і К. Арчера, а Ноттінгем Форест ввів у гру А. Елангу, Х. Тоффоло, Н. Домінгеса і Т. Авонійі. Однак на 90-й хвилині матч змінився на гірше для «Шеффілд Юнайтед», коли А. Ахмедходжич отримав свою другу жовту картку в матчі, що призвело до червоної картки та вилучення з гри. Незважаючи на всі зусилля, «Шеффілд Юнайтед» не зміг відігратися, і «Ноттінгем Форест» здобув перемогу з рахунком 3:1. Загалом, це був напружений матч між двома конкурентоспроможними командами, але клінічна гра «Ноттінгем Форест» виявилася вирішальним фактором у кінцівці. Завдяки цій перемозі «Ноттінгем Форест» піднявся вгору турнірною таблицею Прем’єр-ліги, а «Шеффілд Юнайтед» у наступному матчі повинен буде перебудуватися та оговтатися від поразки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Евертон — Шеффілд Юнайтед, Ноттінгем Форест — Челсі.