Ман.Сіті — Вулверхемптон — 5:1. Чемпіонат Англії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-05-04 21:30 4 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і ... Ман.Сіті — Вулверхемптон — 5:1. Чемпіонат Англії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

4 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і Вулверхемптон (Англія).

Ман.Сити - Вулверхэмптон - 5:1. Чемпионат Англии, 36-й тур. Обзор матча, статистикаМан.Сити - Вулверхэмптон - 5:1. Чемпионат Англии, 36-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 36-й тур

Ман.Сіті (Англія) — Вулверхемптон (Англія) — 5:1 (3:0)
Голи: Го ланд (12), Голанд (35), Голанд (45+3), Голанд (54), Х. Альварес (85) — Хван Хі-Чан (53)

Предупредження: Маріо Леміна (41), Нельсон Семедо (45+2), Б. Траоре (64), Гомеш (66)

Огляд матчу Ман.Сіті — Вулверхемптон:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Етіхад» «Манчестер Сіті» приймав «Вулвз». У перерві рахунок був 3:0 на користь «Манчестер Сіті», а Ерлінг Хааланд забив два голи з пенальті і додав ще один перед самою перервою. На 12-й хвилині «Манчестер Сіті» було призначено пенальті, який реалізував Гааланд, забезпечивши своїй команді перевагу. На 35-й хвилині Гааланд знову вразив ворота суперника вдалим ударом. Вовкам ледве вдавалося стримувати атакувальну міць «Манчестер Сіті»: Маріо Леміна та Нельсон Семедо отримали жовті картки ще до перерви. Незадовго до кінця першого тайму «Манчестер Сіті» було призначено ще один пенальті, який Гааланд спокійно реалізував, оформивши хет-трик. На початку другого тайму «вовки» зробили заміну, замінивши Жана Беллегарда на Маріо Леміна.

На 53-й хвилині «вовки» відігралися завдяки голу Хван Хі-Чана, але «Манчестер Сіті» відповів майже одразу: на 54-й хвилині Хааланд забив свій четвертий гол у матчі. Бруно Траоре і Жоао Гомеш отримали жовті картки на 64-й і 66-й хвилинах відповідно. На 69-й хвилині «Манчестер Сіті» зробив заміну: Натан Аке замінив Джона Стоунза. На 79-й хвилині Кевін Де Брюйне, Філ Фоден і Бернарду Сілва замінили Мігеля Нуніша, Джека Гріліша і Гааланда. Хааланда, який був чудовим протягом усього матчу, замінили на Хосе Альвареса на 82-й хвилині. Альварес відразу ж відзначився, забивши гол на 85-й хвилині, щоб збільшити перевагу «Манчестер Сіті». На 87-й хвилині «Вулвз» зробили останню заміну: Хван Хі Чан замінив Тадіву Чіреву. Матч завершився перемогою «Манчестер Сіті» з рахунком 5:1, а Хааланд забив чотири голи. «Манчестер Сіті» продемонстрував свою майстерність в атаці та здобув важливу перемогу в Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фулгем — Ман.Сіті, Вулверхемптон — Кр-л Пелас.