«Іпсвіч» повернувся в АПЛ через 22 роки

2024-05-05 11:48 У суботу, 4 травня, відбулися матчі заключного, 46-го туру Чемпіоншипу. За їхніми підсумками володарем останньої прямої ... «Іпсвіч» повернувся в АПЛ через 22 роки

У суботу, 4 травня, відбулися матчі заключного, 46-го туру Чемпіоншипу. За їхніми підсумками володарем останньої прямої путівки до АПЛ став «Іпсвіч».

В останньому турі команда Кірана Маккенни на власному полі перемогла «Хаддерсфілд» (2:0). Це дозволило «трактористам» з 96 очками фінішувати на другому місці у Чемпіоншипі та оформити вихід до елітного дивізіону.

У підсумковій турнірній таблиці «Іпсвіч» у боротьбі за другу сходинку випередив «Лідс» (90 балів), який в останньому турі вдома програв «Саутгемптону» (1:2).

Переможцем Чемпіоншипу достроково став «Лестер» (97 очок), який першим гарантував собі підвищення в класі й наступного сезону гратиме в АПЛ.

Зазначимо, що «Іпсвіч» повернувся до елітного дивізіону після 22-річної відсутності. Востаннє команда грала в АПЛ ще в сезоні-2001/02.

Останню, третю путівку до АПЛ на мабутній сезон розіграють у плейоф команди, які посіли у Чемпіоншипі місця з третього до шостого: «Лідс», «Саутгемптон», «Вест Бромвіч» та «Норвіч».

Нагадаємо, «Шеффілд Юнайтед» став першим клубом, який достроково втратив шанси залишитися в АПЛ на наступний сезон. «Ноттінгем», «Лутон» і «Бернлі» продовжують боротися за збереження прописки в еліті — лише одна з цих трьох команд врятується від вильоту.