Володимир Шаран: «Динамо» додає в грі. Це допомагає команді виривати перемоги»

2024-05-09 07:33 Відомий український тренер Володимир Шаран поділився враженнями від гри, яку зараз демонструє київське «Динамо». Володимир Шаран ... Володимир Шаран: «Динамо» додає в грі. Це допомагає команді виривати перемоги»

Відомий український тренер Володимир Шаран поділився враженнями від гри, яку зараз демонструє київське «Динамо».

Володимир Шаран (фото: Ю. Юр’єв)

«І „Динамо“, і „Шахтар“ демонструють той футбол, який подобається всім уболівальникам. Це атакувальний футбол. „Динамо“ в кожному поєдинку здорово проводить другий тайм. Навіть незважаючи на те, що часом доводиться грати в меншості, вони після перерви виглядають просто супер!

Динамівці додають у грі, адже фізично добре готові. Це допомагає їм виривати перемоги. У матчі з „Колосом“ (5:0, — прим. ред.), коли після першої половини гри був „сухий“ рахунок, я був упевнений, що „Динамо“ переможе. Навіть сумнівів ніяких у мене не виникало. Футболісти „Динамо“ ввімкнули швидкість, заграли активніше. А після того, як у воротах ковалівців побував перший м’яч, „Колос“ розкрився — і киянам це було тільки на руку. Вони це довели, проводячи красиві комбінації та застосовуючи гострі контрататки. Ніхто після першого тайму не очікував, що „Динамо“ переможе „Колос“ з таким розгромним рахунком», — наводить слова Шарана «UA-Футбол».

09.05.2024, 07:33
Чемпионат Украины ЛНЗ Заря 2 : 1 Закінчився
Минай Колос 3 : 2 Закінчився
Верес Александрия 2 : 2 Закінчився
Рух Черноморец 2 : 0 Закінчився
Днепр-1 Шахтер 1 : 1 Закінчився
Металлист 1925 Полесье 3 : 3 Закінчився
Ворскла Оболонь 3 : 1 Закінчився