В’ячеслав Заховайло: «Реал» пережив клінічну смерть»

2024-05-09 09:19 Відомий менеджер і експерт В’ячеслав Заховайло поділився враженнями від матчу-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів, що відбувся ... В’ячеслав Заховайло: «Реал» пережив клінічну смерть»

Відомий менеджер і експерт В’ячеслав Заховайло поділився враженнями від матчу-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів, що відбувся вчора в Мадриді, між місцевим «Реалом» і мюнхенською «Баварією» (2:1). За сумою двох зустрічей (2:2, 2:1) у фінал вийшла іспанська команда.

В’ячеслав Заховайло

«Велике шоу. І тактичний бій „Реал“ пережив клінічну смерть. Незважаючи на те, що „Реал“ цілий матч виглядав більш зарядженим на творчі дії.

На мій погляд, гра була рівною. Красень-гол забили німці. „Реал“ сидів, як кажуть, на лопаті. Тухель зробив невдалу заміну, прибравши Кейна. Відразу подумав: якщо зрівняють, кому грати в додатковий час? Та й оборону „Реала“ він тримав у напрузі.

Тактика „Реала“? Якщо хочеш виграти, потрібно ризикувати. При обороні компактний блок — аксіома, згоден. Анчелотті намагався пресингувати високо і при цьому вся команда перебувала на чужій половині поля. Чисто візуально здавалося, що багато простору. Кілька разів „Баварія“ виходила з-під пресингу, і створювала небезпечні моменти. Але цього було не так багато. Практично три чверті всієї гри пройшло на половині поля німців. „Баварія“, погоджуся, грала в середньому блоці компактно. Чекали помилки. „Реал“ здвоював у зонах інсайдів. Чим не сучасний атакувальний стиль?

Як на мене, Тухель рано почав робити заміни. Гравці „Реала“ до тієї хвилини наїлися. А Кейн — це чистий тренерський прорахунок. Зараз на німецькому ТБ експерти знімають шкуру з Тухеля.

Старина Нойєр помилився. До цього часу у „Баварії“ закінчилися патрони... Відразу всі песимісти біля телеекранів перевзулися.

Анчелоті!!! Папа Карло, спасибі за позитивні емоції.

Фінал „Боруссія“ — „Реал“? За свіжими слідами... Думаю, у „Реала“ більше аргументів для перемоги», — написав Заховайло на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.