Юнацька першість України. «Шахтар U-19» — «Динамо U-19» — 1:2: Звіт про матч

2024-05-10 13:22 У ключовому матчі чемпіонату U-19 динамівці у гостях зіграли із лідером турніру «Шахтарем». Перед звітною грою ... Юнацька першість України. «Шахтар U-19» — «Динамо U-19» — 1:2: Звіт про матч

У ключовому матчі чемпіонату U-19 динамівці у гостях зіграли із лідером турніру «Шахтарем». Перед звітною грою наш суперник мав перевагу в один бал, отже для виходу на перше місце киянам потрібна була лише перемога.

«Шахтар U-19» — «Динамо U-19» — 1:2. Фото: fcdynamo.com

Чемпіонат U-19, 28-й тур

«Шахтар» — «Динамо» — 1:2 (0:1)

Голи: Огарков (62) — Маткевич (45+2), Балаба (50)

Попередження: Лосенко (90+2) — Захарченко (10), Осипенко (60)

Вилучення: Захарченко (50, друге попередження)

«Шахтар»: 1.Барченко, 2. Шекелета, 3. Башмарін, 4. Костюк, 5. Огарков, 6. Лосенко, 7. Ющенко (22. Дабо, 58), 8. Бундаш (21. Тютюнов, 68), 9. Демченко (20. Безклейний, 68), 10. Цуканов, 11. Пушкарьов (18. Князєв, 77)

«Динамо»: 71. Суркіс, 20. Гусєв, 4. Захарченко, 2. Михавко, 6. Котуха (15. Дикий, 83), 3. Балаба (к) (14. Іщенко, 83), 8. Білий (12. Коробов, 53), 22. Осипенко (18. Саленко, 68), 7. Кремчанін, 10. Маткевич, 11. Пономаренко (21. Редушко, 68).

Як часто буває у подібних ситуаціях, ціна помилки була дуже високою, отже обидві команди не ризикували у першому таймі. М’ячем більше володіли господарі, але з реальних нагод у них був шанс Пушкарьова на 29-й хвилині (удар у стійку) та дальній удар під поперечину (Суркіс здійснив важливий сейв).

Динамівці грали уважно та обережно, шукали свій момент та знайшли його вже у компенсований до першого тайму час. Удар Осипенка був заблокований, але м’яч відскочив до Маткевича, який влучно пробив з гострого кута — 1:0 на користь «Динамо»!

Другий тайм почався з сумнівного вилучення Захарченка, якому арбітр показав другу жовту картку у ситуації, коли відсутність попередження було більш логічним рішенням. Динамівці провели заміну, перебудувалися та досить швидко забили другий м’яч.

На 57-й хвилині Кремчанін відпасував у штрафний суперника, а гравець захисного плану Балаба прийняв рішення, як форвард з багаторічним досвідом — точний удар метрів з 14-ти в один дотик низом у дальній кут!

Господарі грали у більшості та володіли м’ячем. Динамівці обрали більш захисний варіант гри, що було логічно, враховуючи рахунок та інші обставини. Але втримати «сухий» результат не вдалося. На 62-й хвилині після навісу з флангу Огарков пробив головою та м’яч по складній для голкіпера траєкторії влетів у дальній кут.

Обидві команди провели серії замін, але сценарій гри не змінився. Шахтар атакував великими силами, а динамівці грали від оборони. На 77-й хвилині господарі створили гольовий шанс, але Гусєв врятував команду після удару з кількох метрів.

У подальшому динамівці діяли організовано та чітко у захисті, більшість атак суперника руйнувалися до штрафного майданчика, а коли м’яч опинявся біля воріт, то холоднокровні дії захисників та воротаря не дозволили опонентам завдати вирішальний удар.

У підсумку надважлива перемога для підопічних Ігоря Костюка. «Динамо» повертається на перше місце!

10.05.2024, 13:22