Циганков та Довбик у матчі з «Жироною» відзначилися результативними передачами (ВІДЕО)

2024-05-11 07:09 Українські легіонери іспанської «Жирони» — півзахисник Віктор Циганков і нападник Артем Довбик відзначилися черговими результативними діями ... Циганков та Довбик у матчі з «Жироною» відзначилися результативними передачами (ВІДЕО)

Українські легіонери іспанської «Жирони» — півзахисник Віктор Циганков і нападник Артем Довбик відзначилися черговими результативними діями у складі своєї команди.

Віктор Циганков

Уже на 4-й хвилині вчорашнього матчу чемпіонату Іспанії з «Алавесом» Циганков віддав передачу на Еріка Гарсію, і той відкрив рахунок. А незадовго до свистка на перерву в ролі асистента виступив уже Довбик — після його пасу м’яч у сітку воріт команди суперника відправив уже Янхель Еррера.

Чемпіонат Іспанії. 35-й тур

«Алавес» — «Жирона» — 2:2 (1:2)
Голи: Гуріді (12, 90+9) — Ерік Гарсія (4, із передачі ЦИГАНКОВА), Еррера (44, із передачі ДОВБИКА)

«Жирона»: Гассаніга, Мартінес, Блінд, Ерік Гарсія, Мігель Гутьєррес (Хуанпе, 59), Еррера, Мартін (Алеїш Гарсія, 73), Порту (Ян Коуто, 59), Циганков (Торре, 73), Савіо (Фернандес, 84), Довбик.

Додамо, що в поточному сезоні Циганков провів за «Жирону» 31 матч у всіх турнірах і на його рахунку тепер 6 голів і 5 результативних передач. Довбик же в 36 матчах за свою команду забив 20 голів і віддав 9 асистів.

ВІДЕО асистів Циганкова і Довбика в матчі з «Алавесом» дивіться в нашому телеграм-каналі