Евертон — Шеффілд Юнайтед — 1:0. Чемпіонат Англії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-05-11 19:00 11 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Евертон (Ліверпуль) і ... Евертон — Шеффілд Юнайтед — 1:0. Чемпіонат Англії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

11 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Евертон (Ліверпуль) і Шеффілд Юнайтед (Англія).

Чемпіонат Англії, 37-й тур

Евертон (Ліверпуль) — Шеффілд Юнайтед (Англія) — 1:0 (1:0)
Голи: Дукуре (31)

Попередження: J. Робінсон (36), Д. Калверт-Левін (36), O. Арбластер (54)

Огляд матчу Евертон — Шеффілд Юнайтед:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги на «Гудісон Парк» «Евертон» зумів здобути впевнену перемогу над «Шеффілд Юнайтед» із рахунком 1:0. Єдиний гол у матчі стався на 31-й хвилині, коли гравець «Евертона» А. Дукуре ударом головою відправив м’яч у сітку воріт, забезпечивши своїй команді перевагу перед перервою. У першому таймі обидві команди боролися між собою, і «Евертон» трохи перевершив їх за кількістю володіння м’ячем і створених моментів. Однак «Шеффілд Юнайтед» стійко тримався в обороні, зберігаючи рахунок на табло. У другому таймі обидві команди зробили кілька замін, намагаючись змінити хід гри.

Шеффілд Юнайтед випустив на поле Й. Ларусі та А. Брукса на 55-й хвилині, а потім С. Кертіса на 63-й хвилині. У складі «Евертона» також відбулися зміни: Л. Доббін і Черміті вийшли замість А. Дукуре і Д. Калверт-Льюіна на 69-й і 80-й хвилинах відповідно. Загалом у грі було чотири жовті картки: Д. Калверт-Льюін і Дж. Робінсон отримали попередження на 36-й хвилині, а О. Арбластера та М. Лоу було попереджено в другому таймі. В останні хвилини гри обидві команди продовжували домагатися голу, але саме «Евертон» утримав свою невелику перевагу і виборов усі три очки. Матч завершився перемогою «Евертона» з рахунком 1:0, на радість уболівальників «Гудісон Парк».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Арсенал — Евертон, Шеффілд Юнайтед — Тоттенгем.