Вулверхемптон — Кр-л Пелас — 1:3. Чемпіонат Англії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-05-11 19:00 11 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і ... Вулверхемптон — Кр-л Пелас — 1:3. Чемпіонат Англії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

11 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і Кр-л Пелас (Лондон).

Чемпіонат Англії, 37-й тур

Вулверхемптон (Англія) — Кр-л Пелас (Лондон) — 1:3 (0:2)
Голи: Кунья (68) — Майкл Оліз (26), Дж. Матета (28), Е. Ез (73)

Попередження: Б. Траоре (40), Daniel Muñoz (40), Сарабія (71), Кунья (80), Н. Ахамада (82), Дін Хендерсон (84), Н. Ахамада (87)

Огляд матчу Вулверхемптон — Кр-л Пелас:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги між «Вулвз» і «Кристал Пелас» на стадіоні «Молінеукс» перемога дісталася команді гостей із підсумковим рахунком 3:1. У першому таймі «Кристал Пелас» захопив лідерство завдяки голам Майкла Олісе і Жана-Філіпа Матети, і в перерві «Вулвз» програвали 2:0. Попри деякі зусилля «Вулвз» у другому таймі, коли Франсіско Трінко забив на 68-й хвилині, «Кристал Пелас» збільшив свою перевагу завдяки голу Еберечі Езе на 73-й хвилині.

Матч набув драматичного оберту на 87-й хвилині, коли гравець «Кристал Пелас» Нусаїр Ахамада отримав червону картку, залишивши свою команду вдесятьох до кінця гри. У матчі також було багато замін і жовтих карток, обидві команди робили стратегічні зміни протягом усієї гри. Вілл Г’юз і Одсонн Едуар були серед гравців, які вийшли на заміну, в той час як «Вулвз» ввели в гру таких гравців, як Джордан Беллегарде і Метт Доерті, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. Загалом «Кристал Пелас» показав сильну гру, заробивши три найважливіші очки в турнірній таблиці Прем’єр-ліги. Матч продемонстрував дух суперництва обох команд і тримав уболівальників у напрузі до самого фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліверпуль — Вулверхемптон, Кр-л Пелас — Астон Вілла.