Ноттінгем Форест — Челсі — 2:3. Чемпіонат Англії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-05-11 21:33 11 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) ... Ноттінгем Форест — Челсі — 2:3. Чемпіонат Англії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

11 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) і Челсі (Лондон).

Чемпіонат Англії, 37-й тур

Ноттінгем Форест (Англія) — Челсі (Лондон) — 2:3 (1:1)
Голи: Болі (16), Гадсон-Одої (75) — Мудрик (8), Стерлінг (80), Н. Джексон (82)

Попередження: Б. Бадьяшиле (15), Конор Галлахер (34), M. Ніахате (77), Н. Джексон (82), Ніколас Домінгес (90+3)

Огляд матчу Ноттінгем Форест — Челсі:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Сіті Граунд» «Ноттінгем Форест» зустрівся з «Челсі» в довгоочікуваному поєдинку. Перший тайм закінчився з рахунком 1:1, і обидві команди продемонстрували на полі рішучість і майстерність. На 8-й хвилині «Челсі» відкрив рахунок, забивши гол М. Мудрика, задавши тон напруженому матчу. Однак «Ноттінгем Форест» відповів на 16-й хвилині голом В. Болі, на радість домашньої публіки. У другому таймі напруга продовжилася, і обидві команди зробили стратегічні заміни, щоб спробувати здобути перевагу. На 58-й хвилині «Челсі» випустив Н. Мадуеке та М. Густо, а «Ноттінгем Форест» відповів Г. Монтьєлем та А. Елангою.

На 75-й хвилині гол К. Гадсона-Одої вивів «Ноттінгем Форест» уперед. Однак «Челсі» рішуче відбився, і на 80-й хвилині Р. Стерлінг зрівняв рахунок. У драматичному повороті подій «Челсі» вирвався вперед завдяки двом швидким голам Н. Джексона та Р. Стерлінга на 82-й хвилині, залишивши «Ноттінгем Форест» у спробі надолужити згаяне. Попри всі зусилля, «Ноттінгем Форест» не зміг забити ще раз до фінального свистка. Матч закінчився перемогою «Челсі» з рахунком 3:2, продемонструвавши свою майстерність і рішучість на полі. Обидві команди показали вражаючі результати протягом усього матчу, що зробило його захоплюючим видовищем для вболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бернлі — Ноттінгем Форест, Брайтон — Челсі.