Ман.Юнайтед — Арсенал — 0:1. Чемпіонат Англії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-05-12 20:27 12 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і ... Ман.Юнайтед — Арсенал — 0:1. Чемпіонат Англії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

12 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і Арсенал (Лондон).

Чемпіонат Англії, 37-й тур

Ман.Юнайтед (Англія) — Арсенал (Лондон) — 0:1 (0:1)
Голи: Троссар (20)

Предупредження: Б. Сака (71), Д. Рая (90+4)

Огляд матчу Ман.Юнайтед — Арсенал:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги між «Манчестер Юнайтед» і «Арсеналом» на «Олд Траффорд» команди змагалися в напруженій боротьбі, яка завершилася з рахунком 0:1 на користь «Арсеналу». Єдиний гол у матчі був забитий на 20-й хвилині, коли гравець «Арсеналу» Л. Троссар відкрив рахунок у матчі і дав своїй команді перевагу. Незважаючи на численні спроби обох сторін, рахунок так і не змінився до кінця гри. Протягом усього матчу обидві команди провели кілька замін, намагаючись вийти з глухого кута.

На 66-й хвилині замість Троссарда вийшов гравець «Арсеналу» Г. Мартінеллі, а «Манчестер Юнайтед» здійснив три заміни на 75-й, 87-й і 88-й хвилинах, щоб спробувати переломити хід гри. Матч не обійшовся без драми: гравець «Арсеналу» Б. Сака отримав жовту картку на 71-й хвилині, а Д. Рая був вилучений з поля на 90-й хвилині. Загалом, це була запекла боротьба двох найкращих команд, але в підсумку «Арсенал» здобув заслужену перемогу над «Манчестер Юнайтед» із рахунком 0:1 на «Олд Траффорд». Вболівальники можуть очікувати нових захоплюючих зустрічей між цими двома гігантами англійського футболу в майбутньому.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Юнайтед — Ньюкасл, Арсенал — Евертон.