Колишній гравець «Баварії» закликав клуб продати Гаррі Кейна

2024-05-15 11:51 Колишній півзахисник «Баварії» Дітмар Гаманн піддав сумніву правильність підписання нападника Гаррі Кейна. Гаррі Кейн, Getty Images ... Колишній гравець «Баварії» закликав клуб продати Гаррі Кейна

Колишній півзахисник «Баварії» Дітмар Гаманн піддав сумніву правильність підписання нападника Гаррі Кейна.

Гаррі Кейн, Getty Images

«Я безумовно підняв би питання про можливість продажу Кейна назад в Англію і повернення на свої рахунки 100 мільйонів євро. «Баварія» забила більше голів без Кейна минулого сезону, ніж з ним. Чи не було б їм краще, коли Матіс Тіль грав би на вістрі атаки команди?

«Баварія» добре зіграла проти «Арсеналу» в чвертьфіналі Ліги чемпіонів, і Гаррі був ледь помітний. У поєдинку з «Реалом» він був малопомітний: мав шанс зробити рахунок 2:0 і влучив у стійку. Потім він залишає поле на 80-й хвилині через проблеми зі спиною. Чесно кажучи, я не заздрю «Баварії», — сказав Гаманн в інтерв’ю Sky 90.

Кращий коментар

auto-phoenix
- Phoenix - Наставник
15.05.2024 12:49
Ураааа !!! Найден виновник провала Баварии. Это Гарри Кейн, забивший 44 гола в сезоне. Вот из-за таких долбо...в покинул клуб Левандовски, был разорван контракт с Нагельсманом, теперь вот пришла очередь"свирепого Гарри".