Реєстрація, після якої ви зможете:

Писати коментарі
і повідомлення, а також вести блог

Ставити прогнози
та вигравати

Бути членом
фан-зони

Зареєструватися Це займе 30 секунд, ми перевіряли
Вхід

Півзахисник Слована: «Жерсон Родрігес у перший день прийшов на стадіон і послав лікаря...»

2024-05-17 16:45 Півзахисник «Слована» Юрай Куцка розповів про поведінку скандального півзахисника «Динамо» Жерсона Родрігеса, який ще донедавна виступав ... Півзахисник Слована: «Жерсон Родрігес у перший день прийшов на стадіон і послав лікаря...»

Півзахисник «Слована» Юрай Куцка розповів про поведінку скандального півзахисника «Динамо» Жерсона Родрігеса, який ще донедавна виступав за словацький клуб на правах оренди.

Юрай Куцка

„Ми намагалися всі разом зробити так, щоб у Родрігеса все добре склалось тут, але не вдалось. Думаю, ми просто змарнували час і сили. Ми бачили, що він хотів проблем щодня — щоб сперечатися, щоб когось спровокувати. Людина у перший день приходить на стадіон і посилає лікаря кудись, який хотів, щоб футболіст пішов на обстеження... Ось так воно наростало. Він не дотримувався правил, я не знаю, чи прийшов він колись вчасно на тренування.

У нього теж були і хороші речі з точки зору футболу, але часом він робив абсолютно безглузді вчинки. Ми спілкувалися з ним і капітаном команди. Всі в клубі зійшлися на тому, що краще, аби Родрігеса не було у колективі, бо він його руйнує. Він просто не хотів змінюватися", — цитує Куцку портал Sport.sk.

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

17.05.2024, 16:45

Еще на эту тему

RSS
Новини
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть