Збірна мерів України під керівництвом Ковальця посіла третє місце на Євро-2024

2024-05-18 09:11 Відомий український тренер Сергій Ковалець під час паузи у своїй професійній кар’єрі зараз тренує доволі незвичну ... Збірна мерів України під керівництвом Ковальця посіла третє місце на Євро-2024

Відомий український тренер Сергій Ковалець під час паузи у своїй професійній кар’єрі зараз тренує доволі незвичну команду — збірну мерів України.

Сергій Ковалець

При цьому нещодавно українські мери брали участь у чемпіонаті Європи 2024 року, який проходив у Лейпцигу. Учасниками цього змагання стали 16 команд, які билися між собою протягом тижня. Матчі проходили у форматі два тайми по 30 хвилин.

— На цьому турнірі Україна посіла третє місце, — розповідає Сергій Ковалець . — Учасники були розподілені на чотири групи по чотири команди в кожній. Змагання були організовані на високому рівні, досить солідно.

У нашій групі ми зіграли з Чехією внічию, 3:3, перемогли Польщу — 1:0 і Словенію — 4:2. У чвертьфіналі нашим суперником стали господарі змагань, Німеччина, з якими в ігровий час зіграли 1:1, а в серії пенальті виграли 5:4. Потім був півфінал, де наша команда знову зустрілася з уже знайомим суперником — чехами. Цього разу ми поступилися їм із рахунком 1:3. В іншій півфінальній парі румуни обіграли хорватів 4:1, тож у матчі за 3-тє місце наша збірна зіграла з її невдахою. Ми перемогли 4:2, завершивши виступи в піднесеному настрої. Переможцем же Євро-2024 стала збірна мерів Чехії, яка у фіналі обіграла Румунію — 5:1.

— Які враження від турніру?

— Звичайно ж, приємно посісти таке високе місце в такій солідній компанії з футбольних держав. Нижче були такі команди, як Італія на чолі з відомим у минулому гравцем «Роми» та національної збірної Даміано Томмазі (він нині є мером Верони), Словаччина, ті ж німці. Не обійшлося і без частки фарту, що не може не радувати.

Загалом, форум був хороший, було багато позитивних емоцій. Від цього виступу залишилися тільки позитивні враження. Для кожного учасника нашої збірної було великою честю представляти Україну на міжнародній арені, та ще в такий надважкий для неї час. Тому ми слідом за українськими учасниками Євробачення-2024, які теж посіли третє місце, зробили посил усім нашим збірним, які цього року представлятимуть нашу державу на великих міжнародних турнірах.

Велике спасибі ЗСУ, які на передовій відчайдушно і героїчно роблять усе можливе для того, щоб люди були захищені.