29-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Кривбас» — 3:1. Огляд матчу, статистика

2024-05-18 17:25 Цього вікенду відбуваються матчі 29-го туру чемпіонату України сезону-2023/24. В одному з них у суботу, 18 ... 29-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Кривбас» — 3:1. Огляд матчу, статистика

Цього вікенду відбуваються матчі 29-го туру чемпіонату України сезону-2023/24. В одному з них у суботу, 18 травня, зустрічалися київське «Динамо» і криворізький «Кривбас» Поєдинок проходив у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Фото — fcdynamo.com

Чемпіонат України. 29-й тур

«ДИНАМО» (Київ) — «КРИВБАС» (Кривий Ріг) — 3:1 (2:1)
Голи:
Ванат (4 пен.), Шапаренко (6), Дубінчак (80) — Твердохліб (19)

Предупредження: Кабаєв (31), Біловар (69) — Дібанго (90+2)

«Динамо»: 1.Бущан — 4.Попов, 25.Дячук (40.Біловар, 63), 34.Сирота (29.Буяльський, 46) — 24.Тимчик, 6.Бражко (18.Андрієвський, 71), 10.Шапаренко (8.Шепелєв, 60), 44.Дубінчак — 7.Ярмоленко (К) (9.Волошин, 46), 11.Ванат, 22.Кабаєв.
Запасні: 35.Нещерет, 2.Вівчаренко, 20.Караваєв, 23.Малиш, 30.Діалло, 37.Царенко, 77.Беніто.

«Кривбас»: 1.Хома, 25.Бандейра (7.Понедельник, 81), 39.Сантіні, 5.Стецьков (45.Вілівальд, 46), 55.Дібанго, 47.Твердохліб, 22.Вакулко (11.Татарков, 88), 21.Кузик, 14.Луньов (64.Шевченко, 75), 10.Хомченовський (К), 9.Соса (80.Прінс, 46).
Запасні: 30.Маханьков, 13.Безкоровайний, 27.Дебелко, 43.Омельченко, 78.Кожушко, 94.Задерака, 97.По.

Початок матчу вийшов на рідкість результативним. Уже на 4-й хвилині зустрічі за фол на Ярмоленку арбітр призначив пенальті у ворота «Кривбасу», який чітко реалізував Ванат — 1:0. А всього за дві хвилини динамівці оформили і другий гол — це Шапаренко взяв гру на себе, обіграв у штрафному майданчику «Кривбасу» трьох суперників і відправив м’яч у сітку — 2:0.

Однак гості не лише зуміли витримати такий удар, а й доволі швидко перехопили ініціативу, що на 19-й хвилині матчу призвело до голу у ворота «Динамо»: Бандейра подав із правого флангу на дальню стійку, де Твердохліб виграв боротьбу в повітрі в Тимчика й дарма головою відправив м’яч у сітку — 2:1.

Решта першого тайму пройшла під знаком переваги «Кривбасу», який створив кілька доволі небезпечних моментів біля воріт «Динамо», але найближчими до успіху були кияни — це Тимчик після передачі Ярмоленка вийшов віч-на-віч із Хомою, але такою чудовими можливостями скористатися не зумів, упавши у штрафному майданчику під час спроби обіграти воротаря «Кривбасу». У результаті, на перерву команди так і пішли за рахунку 2:1 на табло.

У другому таймі гра проходила на зустрічних курсах. Суперники практично без зупинки обмінювалися неприємними уколами і м’яч у центрі поля практично не затримувався. Перший по-справжньому небезпечний момент виник на 57-й хвилині зустрічі, коли після подачі кутового біля воріт «Динамо» на дальній штанзі Прінс завдав з кута воротарського ефектного удару в падінні через себе, і тільки феноменальна реакція Бущана врятувала киян від другого пропущеного м’яча.

Весь відрізок матчу, що залишився, жодна з команд не володіла явною перевагою, гра продовжувала проходити на зустрічних курсах. Але удача, зрештою, посміхнулася «Динамо»: на 80-й хвилині поєдинку Кабаєв навісив із лівого флангу на дальню стійку, там Волошин виконав знижку на Дубінчака, який із метра переправив м’яч у сітку воріт «Кривбасу» — 3:1, і саме з таким рахунком завершився цей матч.

Нагадаємо, цей матч турнірного значення ні для «Динамо», ні для «Кривбасу» не мав. Обидві команди вже не мають можливості змінити своє поточне турнірне становище: кияни закріпили за собою друге місце в турнірній таблиці, а криворіжці — третє.

У наступному, заключному турі чемпіонату України сезону-2023/24 на «Динамо» чекає гостьовий поєдинок із львівським «Рухом». Ця зустріч відбудеться найближчої суботи, 25 травня, у Львові на стадіоні «Арена Львів» (початок — о 18:00).