Ліверпуль — Вовки — 2:0. Прем’єр-ліга, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-05-19 19:59 19 травня відбувся один з матчів 38-го туру Прем’єр-ліги. Зустрічалися «Ліверпуль» та «Вовки». Ліверпуль — Вовки — 2:0. Прем’єр-ліга, 38-й тур. Огляд матчу, статистика
19 травня відбувся один з матчів 38-го туру Прем’єр-ліги. Зустрічалися «Ліверпуль» та «Вовки».

Liverpool - Wolves - 2:0. Premier League, round 38. Match review, statisticsLiverpool - Wolves - 2:0. Premier League, round 38. Match review, statistics

Прем’єр-ліга, 38-й тур

Ліверпуль — Вовки — 2:0 (2:0)
Голи: А. Мак Аллістер (34), Ж. Куанса (40)

Жовті картки: В. Ендо (60), Тоті (45)

Червоні картки: Н. Семедо (28)

Ліверпуль: Аліссон, Трент Александер-Арнольд, Джарелл Куанса, Вірджіл ван Дейк, Ендрю Робертсон, Харві Елліотт, Ватару Ендо, Алексіс Мак Алістер, Мохамед Салах, Коді Гакпо, Луїс Діас

Вовки: Хосе Са, Сантьяго Буено, Макс Кілман, Тоті Гомес, Нельсон Семедо, Жан-Рікнер Бельгард, Маріо Леміна, Жуан Гомес, Раян Айт Нурі, Матеус Кунья, Хі-Чан Хван

Огляд матчу Ліверпуль — Вовки:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на «Енфілді» «Ліверпуль» зійшовся з «Вулвз» у захоплюючому протистоянні, яке завершилося перемогою господарів з рахунком 2:0. У першому таймі «Ліверпуль» взяв ініціативу під свій контроль на ранній стадії, коли на 34-й хвилині Адам Мак Алістер клінічним ударом відкрив рахунок. Всього через шість хвилин «Ліверпуль» подвоїв свою перевагу завдяки голу Дж.

Перший тайм був сповнений суперечностей, оскільки «Вовки» залишилися вдесятьох після того, як Н. Семедо отримав червону картку на 28-й хвилині. Дисциплінарні проблеми продовжилися, коли Тоті з «Вовків» отримав жовту картку незадовго до перерви, а В. Ендо з «Ліверпуля» також знайшов своє ім’я в блокноті арбітра.

З початком другого тайму обидві команди провели кілька замін, намагаючись встряхнути гру. У складі «Вовків» вийшли Хван Хі-Чан та Ж. Бельгард, а у «Ліверпуля» — Р. Гравенберч, К. Бредлі та Д. Нуньєс, щоб освіжити склад.

Незважаючи на те, що обидві команди мали моменти, рахунок не змінився до фінального свистка, і «Ліверпуль» здобув усі три очки на очах у рідних вболівальників. Ця перемога стала вирішальною для «Ліверпуля», який продовжує боротьбу за титул чемпіона Прем’єр-ліги.

Загалом, це був напружений і захоплюючий матч, який продемонстрував майстерність і рішучість як «Ліверпуля», так і «Вовків». Результат матчу свідчить про те, що «Ліверпуль» зберігає свої сильні позиції в лізі, в той час як «Вовки» намагатимуться відігратися від цієї поразки в наступному матчі.