Довбик забив за «Жирону», а Циганков відзначився гольовою передачею (ВІДЕО)

2024-05-19 22:31 Українські легіонери іспанської «Жирони» — півзахисник Віктор Циганков і нападник Артем Довбик — узяли безпосередню участь ... Довбик забив за «Жирону», а Циганков відзначився гольовою передачею (ВІДЕО)

Українські легіонери іспанської «Жирони» — півзахисник Віктор Циганков і нападник Артем Довбик — узяли безпосередню участь у перемозі своєї команди над «Валенсією» в сьогоднішньому матчі 37-го туру чемпіонату Іспанії.

Віктор Циганков і Артем Довбик (крайні праворуч)

Циганков записав собі в актив гольову передачу: саме після після асисту українця Савіо на 32-й хвилині зустрічі відкрив рахунок. Ну а Довбик забив свій черговий м’яч, коли на 58-й хвилині результативно замкнув на дальній штанзі передачу Івана Мартіна.

Чемпіонат Іспанії. 37-й тур

«Валенсія» «Жирона» — 1:3 (0:1)
Голи: Пепелу (84 пен.) — Савіо (32, з передачі ЦИГАНКОВА), ДОВБИК (58), Гасіоровскі (67, автогол)

«Жирона»: Гассаніга, Мартінес, Давид Лопес, Ерік Гарсія (Хуанпе, 68), Блінд, Алеїш Гарсія, Еррера (Фернандес, 74), Мартін, Циганков (Португез, 68), Савіо (Антоніо, 74), Довбик (Стуані, 79).

ВІДЕО голу Довбика та асисту Циганкова в матчі «Валенсія» — «Жирона» дивіться в нашому телеграм-каналі

Додамо, що в поточному сезоні Довбик провів за «Жирону» 38 матчів у всіх турнірах і в його активі 21 гол і 9 результативних передач, а Циганков взяв участь у 33 матчах каталонської команди, забивши 6 м’ячів і віддавши 6 асистів.

19.05.2024, 22:31