Руслан Ротань: «Моя команда грає у найвидовищніший футбол у цьому чемпіонаті. Це факт»

2024-05-20 12:33 Головний тренер «Олександрії» Руслан Ротань прокоментував нічию у матчі 29 туру чемпіонату України проти «Вереса». Руслан ... Руслан Ротань: «Моя команда грає у найвидовищніший футбол у цьому чемпіонаті. Це факт»

Головний тренер «Олександрії» Руслан Ротань прокоментував нічию у матчі 29 туру чемпіонату України проти «Вереса».

Руслан Ротань

«Олександрія» — це команда, яка грає в найвидовищніший футбол у цьому чемпіонаті. Це факт. Ми багато забиваємо і багато пропускаємо. Це подобається вболівальникам. Але це проблема для тренерського штабу.

Початок матчу був за нами. Ми розуміли, що для «Вереса» цей матч — як останній. Тому важливо було не програти супернику в настрої. Після швидкого забитого голу хлопці вирішили, що матч вже завершився. І це знову створило нам проблеми. Так не можна і ми знову говоритимемо про це з командою. Ми повинні прагнути забивати ще і закривати гру.

На полі до перерви у складі нашої команди не знайшлося лідера. Він з’явися після перерви. В роздягальні ми серйозно поговорили і зібралися. Другий тайм мені сподобався. Проблеми з реалізацією. Але майстерність і клас — це те, що треба напрацьовувати на тренуваннях. Ми змогли відігратися і хотіли перемогти. Це позитив. Але нам потрібно краще концентруватися на грі і прагнути забивати ще.

Загалом цей сезон для нас — це час перебудови. Рік оновлення. На старті чемпіонату команду залишили чотирнадцять футболістів. Ми працюємо. Хлопці прагнуть розвиватися. Але щоб поставити гру — потрібен час. Прогрес є. Ми не добрали десять очок упродовж сезону через різні причини. Ми на правильному шляху. А результати цієї роботи покаже вже наступний сезон", — сказав Ротань.

20.05.2024, 12:33