Форвард «Руха»: «У матчі з «Динамо» буде бойова гра»

2024-05-20 16:45 Нападник «Руха» Ілля Квасниця прокоментував перемогу над «Чорноморцем». Форвард очікує, що матч 30-го туру чемпіонату України ... Форвард «Руха»: «У матчі з «Динамо» буде бойова гра»

Нападник «Руха» Ілля Квасниця прокоментував перемогу над «Чорноморцем». Форвард очікує, що матч 30-го туру чемпіонату України проти «Динамо» також буде бойовим.

Ілля Квасниця

«Ми багато уваги приділяємо стандартам під час тренувального процесу і нам вдалось це повторити вже у грі. „Чорноморець“ — складний суперник, адже вони багато грають один в один. В першому таймі нам вдалось захопити ініціативу та повести у рахунку, а якби ще й реалізували пенальті, то грали б ще впевненіше. У другому таймі після того, як забили ще раз, вдало зіграли на утримання та здобули перемогу.

Звісно, ми думали про матч „Полісся“ з „Металістом 1925“ та чекали на результат цього поєдинку. Для нас добре, що житомиряни втратили очки. У „Руху“ ж попереду матч з „Динамо“ і це буде бойова гра. Нам слід викластись на повну у цьому поєдинку, адже він завершальний в сезоні і ми налаштовані здобути позитивний для нас результат», — сказав Квасниця.

20.05.2024, 16:45