Леверкузенський «Байєр» — володар Кубка Німеччини

2024-05-26 12:52 Леверкузенський «Байєр» став тріумфатором Кубка Німеччини, перемігши у фіналі турніру «Кайзерстлаутерн» із рахунком 1:0. Фото: Getty ... Леверкузенський «Байєр» — володар Кубка Німеччини

Леверкузенський «Байєр» став тріумфатором Кубка Німеччини, перемігши у фіналі турніру «Кайзерстлаутерн» із рахунком 1:0.

Кубок Німеччини. Фінал.

«Кайзерслаутерн» — «Байєр» — 0:1

Гол: Джака (16).

«Кайзерслаутерн»: Краль, Ельведі, Томіак, Пухач, Циммер, Редондо (Опоку, 83), Ріттер, Рашль (Клемент, 83), Калоч, Цолінскі (Тачі, 74), Ганслік (Ахе, 46).

«Байєр»: Градецкі, Фрімпонг, Та, Тапсоба, Коссуну, Грімальдо (Інкапіе, 85), Джака, Хофманн (Адлі, 46), Андріх, Віртц, Шик (Станішич, 46).

Єдиний гол у матчі забив півзахисник Граніт Джака на 16-й хвилині зустрічі. Цікаво, що перед самою перервою «Байєр» залишився в меншості після вилучення Оділона Коссуни, але команда Хабі Алонсо зуміла довести гру до переможного кінця.

Таким чином, «Байєр» оформив «золотий дубль» у нинішньому сезоні, вигравши раніше також золоті медалі чемпіонату Німеччини. Леверкузенці вдруге у своїй історії завоювали Кубок Німеччини.