Юнацька збірна України завершила свій виступ на Євро-2024 (U-17) перемогою

2024-05-27 07:24 Вчора, 26 травня, юнацька збірна України (U-17) провела свій третій матч на чемпіонаті Європи. Євро-2024 (U-17). ... Юнацька збірна України завершила свій виступ на Євро-2024 (U-17) перемогою
27.05.2024, 07:24

Вчора, 26 травня, юнацька збірна України (U-17) провела свій третій матч на чемпіонаті Європи.

Євро-2024 (U-17). Група А. 3-й тур

Україна (U-17) — Кіпр (U-17) — 2:0 (1:0)
Голи: Богданов (30, 48 пен.)

Україна (U-17): Петренко, Рибак, Баршак, Дігтярь (Данковський, 89), Стрільчук (Шелекета, 71), Редушко (Люсін, 71), Сорока, Вакулюк, Денисов (Драган, 81), Богданов (Попов, 81), Бондар.

Нагадаємо, після двох поразок, від Сербії (0:1) та Чехії (1:3), українці втратили шанси вийти з групи до чвертьфіналу, тому в поєдинку з господарями, які також на той момент не здобули очок, ішлося лише про престиж.

Гра в Ларнаці розпочалася з володіння синьо-жовтими м’ячем. Поступово наша команда почала бити по воротах, зокрема небезпечною була спроба Богданова, також головою в площину пробив Редушко.

На 30-й хвилині Баршак здорово закинув із глибини, а Богданов реалізував вихід сам на сам із кіпером, відкривши рахунок. До перерви Дмитро не використав ще декілька моментів, а кіпріоти відповіли своїми двома непоганими ударами.

На початку другого тайму Денисов заробив пенальті, який реалізував Богданов. Синьо-жовті могли збільшувати свою перевагу, зокрема перевірили кіпера Редушко, Вакулюк, Люсін. У підсумку українська команда перемогла — 2:0, завершивши турнір на третій сходинці в групі.