Божевільний камбек: «Бохум», програвши 0:3 перший матч плей-оф за місце в Бундеслізі, зумів відігратися і залишився в еліті!

2024-05-28 13:26 Неймовірний матч відбувся вчора, 27 травня, в Дюссельдорфі, де в матчі-відповіді плей-оф Бундесліги зустрічалися місцева «Фортуна» ... Божевільний камбек: «Бохум», програвши 0:3 перший матч плей-оф за місце в Бундеслізі, зумів відігратися і залишився в еліті!

Неймовірний матч відбувся вчора, 27 травня, в Дюссельдорфі, де в матчі-відповіді плей-оф Бундесліги зустрічалися місцева «Фортуна» і «Бохум».

«Бохум» залишається в Бундеслізі. Фото: Getty Images

Чемпіонат Німеччини. Плей-оф, матч-відповідь

«Фортуна» — «Бохум» — 0:3 (5:6 за пен.) (перший матч — 3:0)

Голи: Гофманн (18, 66), Штегер (70, пен.)

У першому поєдинку «Фортуна» здобула на виїзді розгромну перемогу над «Бохумом» із рахунком 3:0. Здавалося, що гра-відповідь стане лише формальністю для дюссельдорфського клубу, який, напевно, вже бачив себе в еліті.

Однак «Бохуму» вдалося здійснити неймовірний подвиг, відігравши за 90 хвилин три м’ячі на полі «Фортуни». У підсумку загальний рахунок став рівним 3:3 і протистояння перейшло у два додаткові тайми, в яких глядачі голів не побачили. Усе вирішилося в серії післяматчевих пенальті, де щасливішими були саме гості — 5:6.

Таким чином, «Бохум», здійснивши божевільний камбек, зумів врятуватися і зберіг місце в Бундеслізі на наступний сезон.

28.05.2024, 13:26