В’ячеслав Заховайло: «Боруссія» в першому таймі фіналу Ліги чемпіонів була однозначно кращою. Еталон організації гри»

2024-06-02 08:13 Відомий менеджер і експерт В’ячеслав Заховайло поділився враженнями від фінального матчу Ліги чемпіонів сезону-2023/24, у якому ... В’ячеслав Заховайло: «Боруссія» в першому таймі фіналу Ліги чемпіонів була однозначно кращою. Еталон організації гри»

Відомий менеджер і експерт В’ячеслав Заховайло поділився враженнями від фінального матчу Ліги чемпіонів сезону-2023/24, у якому вчора мадридський «Реал» із рахунком 2:0 обіграв дортмундську «Боруссію».

В’ячеслав Заховайло

«Дон Карло, що ти сказав своїм гравцям у перерві?

„Боруссія“ в першому таймі була однозначно кращою. Еталон організації гри продемонстрували німці. Середній блок, дев’ять гравців за лінією м’яча — одним словом, комар без квитка не пролетить. У контратаки вибігали блискавично і великою кількістю атакувальних гравців. Були шанси, що тут говорити. „Реал“ явно не був готовий до такої структури гри.

Що сталося в перерві? „Реал“ вийшов зовсім іншим. Гра повністю перевернулася. „Реал“ домінував. У нас зникли сумніви в тому, хто виграє Лігу чемпіонів.

Браво Анчелотті, Браво „Реал“ Мадрид. Дякую за позитивні емоції», — написав Заховайло на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.