«Буде уроком для нас. Працюємо далі», — Максим Таловеров про поразку від Польщі

2024-06-08 10:25 Захисник збірної України Максим Таловеров в ефірі MEGOGO підбив підсумки товариського матчу зі збірною Польщі (1:3), ... «Буде уроком для нас. Працюємо далі», — Максим Таловеров про поразку від Польщі

Захисник збірної України Максим Таловеров в ефірі MEGOGO підбив підсумки товариського матчу зі збірною Польщі (1:3), який відбувся минулої п’ятниці, 7 червня, у Варшаві.

Максим Таловеров

«Дуже важкий матч з точки зору того, що ми пропустили три голи. Вважаю, у нас було достатньо хороших моментів. Але були й помилки. Ми дуже засмучені, тому що пропустили такі три погані голи, але це футбол. У нас є шанс удосконалитися і натренувати те, що не вийшло сьогодні. Сьогоднішній матч буде уроком для нас. Працюємо далі.

Позитив? Він у тому, що ми мали можливість створити такі моменти проти збірної Польщі, яка доволі давно грає у п’ять захисників. Вважаю, це доволі гарний результат, коли проти такого суперника вже до перерви ти маєш два-три виходи один на один.

Я не згоден із тим, що поляки домінували в першому таймі. Так, ми пропустили три голи, але в нас були моменти. У другому таймі грали агресивніше, але, на жаль, не вдалося домогтися більшого, ніж один забитий м’яч», — сказав Таловеров.

08.06.2024, 10:25