Товариський матч. Молдова — Україна — 0:4. Огляд матчу, статистика

2024-06-11 20:54 У вівторок, 11 червня, збірна України в рамках підготовки до Євро-2024 провела в Кишиневі товариський зі ... Товариський матч. Молдова — Україна — 0:4. Огляд матчу, статистика

У вівторок, 11 червня, збірна України в рамках підготовки до Євро-2024 провела в Кишиневі товариський зі збірною Молдови.

Фото — uaf.ua

Товариський матч

МОЛДОВА УКРАЇНА — 0:4 (0:2)
Голи: Яремчук (2), Циганков (42), Довбик (49), Судаков (54)

Предупредження: Ярмоленко (73), Конопля (84)

Україна: 23.Лунін, 16.Миколенко (17.Зінченко, 30), 22.Матвієнко, 13.Забарний, 2.Конопля, 6.Степаненко (К) (18.Бражко, 68), 19.Шапаренко (8.Малиновський, 78), 10.Мудрик (20.Зубков, 68), 14.Судаков, 15.Циганков (7.Ярмоленко, 68), 9.Яремчук (11.Довбик, 46).
Запасні: 1.Бущан, 12.Трубін, 3.Сваток, 4.Таловеров, 5.Сидорчук, 21.Бондар, 24.Тимчик, 25.Ванат, 26.Михайличенко.

Молдова: 23.Райлян, 2.Рябчук, 5.Посмак (15.Мудрак, 61), 4.Бабогло, 14.Кречун, 13.Кожокару, 7.Іоніце (17.Постолакі, 46), 22.Раце (19.Богачук, 78), 10.Дамашкан (11.Каймаков, 46), 8.Моцпан (16.Стіне, 46), 9.Ніколаєску (24.Клещенко, 61).
Запасні: 1.Чеботар, 12.Аврам, 3.Мандриченко, 6.Марандич, 18.Кожокар, 20.М. Плетіке, 21.Ревенко, 26.С. Плетіке.

Ледь розпочався цей матч, а збірна України відкрила рахунок. На другій хвилині зустрічі Яремчук ударом із лінії штрафного майданчика молдавської збірної відправив м’яч у «дев’ятку» воріт — 0:1.

Повівши в рахунку, збірна України очікувано продовжила вести гру першим номером. Усе, здавалося, йшло за планом, але в середині першого тайму ситуацію затьмарила травма Віталія Миколенка, якого в результаті вимушено замінили, і тепер незрозуміло, чи зуміє основний лівофланговий захисник збірної України зіграти на Євро-2024.

По суті, весь перший тайм пройшов під знаком позиційної переваги збірної України, і перед свистком на перерву «синьо-жовті» розвинули свій успіх — це Циганков, обігравшись у дотик із Судаковим, холоднокровним ударом із меж штрафного майданчика відправив м’яч у кут воріт збірної Молдови, 0:2.

Збірна України володіла повною перевагою і в другому таймі. І вже на 49-й хвилині зустрічі довела рахунок до великого: Довбик отримав у правій частині штрафного майданчика передачу від Судакова і зумів відправити м’яч у ближній кут воріт молдавської збірної — 0:3.

А всього за хвилину-другу Райлян виручив свою команду, парируючи найнебезпечніші удари Мудрика і Коноплі. Однак, на 54-й хвилині збірну Молдови вже ніщо не вберегло від чергового голу — це Судаков, зігравши зі «стіночку» з Довбиком, ударом із правої частини штрафного майданчика відправив м’яч у ворота — 0:4.

Після цього збірна Молдови стала виглядати відверто пригніченою, а збірна України хоч і продовжувала атакувати, але робила це відверто інтертно і без особливої агресії. Тож відрізок спарингу, що залишився, втратив будь-який сенс. Проте на 76-й хвилині матчу молдавани мали всі шанси на гол престижу: в результаті контратаки Постолакі пробив зльоту з правої частини штрафного майданчика, і тільки майстерність Луніна вберегла збірну України від пропущеного м’яча. Тож у підсумку — 4:0, перемога української національної команди.

Додамо, що цим матчем збірна України завершила свою підготовку до Євро-2024. У середу «синьо-жовті» прибудуть до Німеччини на турнір, а вже в понеділок на них чекає стартовий матч чемпіонату Європи — проти Румунії.