Головному арбітру матчу Словаччина — Україна погрожували розправою

2024-06-21 09:01 Як уже повідомлялося, головним арбітром сьогоднішнього матчу 2-го туру групового етапу Євро-2024 у групі «Е» між ... Головному арбітру матчу Словаччина — Україна погрожували розправою

Як уже повідомлялося, головним арбітром сьогоднішнього матчу 2-го туру групового етапу Євро-2024 у групі «Е» між збірними Словаччини та України буде 39-річний англієць Майкл Олівер.

Майкл Олівер і Джанлуїджі Буффон у чвертьфінальному матчі ЛЧ-2018/18

Детальну статистику зустрічей цього рефері з українськими командами ми вже наводили. Однак у кар’єрі Олівера була історія, гідна окремої згадки.

У сезоні-2017/18 британець судив перший матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між мадридським «Реалом» і туринським «Ювентусом» (1:3). На останній хвилині другого тайму цієї зустрічі Олівер призначив пенальті у ворота італійської команди. Легендарний воротар «Ювентуса» Джанлуїджі Буффон в агресивній формі протестував проти такого рішення (на фото), і рефері показав тому червону картку.

«Реал» пенальті реалізував, а потім виграв матч-відповідь із рахунком 3:0 і вийшов у півфінал. Таким чином, згадане рішення Олівера якоюсь мірою можна назвати вирішальним для «Ювентуса».

Зрештою, Оліверу і його дружині почали надходити погрози у фізичній розправі. Все дійшло до того, що їхній будинок охороняла поліція, а арбітр зі своєю дружиною змушені були переїхати в інше місто.

21.06.2024, 09:01