Франческо Кальцона: «Уся справа в силі збірної України. Але Словаччина залишається Попелюшкою групового етапу Євро-2024»

2024-06-23 10:40 Головний тренер збірної Словаччини Франческо Кальцона вкотре прокоментував поразку своєї команди від збірної України (1:2) у ... Франческо Кальцона: «Уся справа в силі збірної України. Але Словаччина залишається Попелюшкою групового етапу Євро-2024»

Головний тренер збірної Словаччини Франческо Кальцона вкотре прокоментував поразку своєї команди від збірної України (1:2) у матчі 2-го туру групового етапу Євро-2024 у групі «Е».

Франческо Кальцона

«Дуже складно провести весь матч на такому високому рівні, який ми показали в перші 30 хвилин матчу з Україною. І вже наприкінці першого тайму ми грали не дуже добре. Говорили про це з командою в перерві. Щоб бути конкурентоспроможними, нам потрібно збільшити час, протягом якого ми граємо на рівні нашого суперника.

А в цьому матчі ми дозволили збірній України грати в її футбол півгодини, і вона нас за це покарала. Чому так сталося? Це можна легко пояснити, причина тут одна — сила суперника. Україна зробила все, щоб повернутися в гру.

Суперник повинен був перемогти, щоб повернутися в боротьбу за вихід із групи. Що стосується нас, то збірна Словаччини — як і раніше Попелюшка групового етапу Євро-2024. Один той факт, що ми тут і продовжуємо боротьбу за вихід до 1/8 фіналу, вже дуже важливий. Ба більше, моя команда прагне грати у свій футбол у кожному матчі, незалежно від суперника. Я дуже пишаюся цим. Але ж лише кілька місяців тому було неймовірно, що ми будемо конкурувати в збалансованій команді з такими сильними командами», — наводить слова Кальцони SportNet.

Переклад і стилістична адаптація — Dynamo.kiev.ua, при використанні матеріалу гіперпосилання обов’язкове!