Євген Левченко: «Хотілося б, щоб цього разу збірна України почала грати з перших хвилин»

2024-06-26 06:40 Колишній півзахисник збірної України Євген Левченко розповів, чого він чекає від матчу заключного, 3-го туру групового ... Євген Левченко: «Хотілося б, щоб цього разу збірна України почала грати з перших хвилин»

Колишній півзахисник збірної України Євген Левченко розповів, чого він чекає від матчу заключного, 3-го туру групового етапу Євро-2024 у групі «Е» Україна — Бельгія, що відбудеться сьогодні у Штутгарті.

Євген Левченко

«Очікую тільки перемоги, як можна по-іншому. Звичайно, ця бельгійська збірна дуже сильна, якщо не брати матч зі словаками. У них багато високоякісних футболістів, які можуть легко вирішити хід матчу.

Я розумію, що для нас ця збірна не буде дуже легкою. З іншого боку, можливо, у нас буде багато шансів, щоб ми зробили улюблені контратаки з нашими швидкими нападниками. Можливо, нам гра в іншому стані допомагатиме. І я думаю, якщо ми гратимемо від оборони і вибігатимемо в контратаки, то зможемо виграти.

Тому я залишаюся оптимістом, але хотілося б, щоб ми почали грати з перших хвилин і не так, як це було зі словаками та румунами. Якщо ми зможемо перемогти, то це буде тільки в один м’яч. Але хотілося б, щоб ця збірна України показала, по-перше, результат, по-друге, футбол, який хотілося б бачити від збірної.

Я розумію, що у будь-якої команди є помилки, але такі помилки, як ми зробили і як ми грали два тайми з Румунією, а також перші 30 хвилин зі Словаччиною, це не наш стиль гри, я вважаю.

Бельгія буде нас пресингувати. Нам дуже важко виходити з пресингу. Але якщо у нас є такі гравці, як Мудрик, якщо буде Циганков, якщо Судаков гратиме більш уперед, то мені здається, що ми можемо використовувати це на свою користь», — наводить слова Левченка «Трибуна».

26.06.2024, 06:40