Мартін Якубко: «Збірна Румунії складніший суперник, ніж збірна України»

2024-06-26 11:01 Колишній нападник збірної Словаччини Мартін Якубко розповів, що думає про виступ національної команди своєї країни на ... Мартін Якубко: «Збірна Румунії складніший суперник, ніж збірна України»

Колишній нападник збірної Словаччини Мартін Якубко розповів, що думає про виступ національної команди своєї країни на Євро-2024 і поділився очікуваннями матчу 3-го туру групового етапу турніру Словаччина — Румунія.

Мартін Якубко

«Можливо, збірній Словаччини трохи пощастило з Бельгією, але вона дійсно показала дуже хорошу гру. Так само добре ми зіграли і в першому таймі матчу з Україною, відкрили рахунок, але після перерви припустилися кількох помилок і суперник переломив ситуацію.

Переконаний, що в матчі з Румунією кожен викладеться на 100% і ми доб’ємося результату, який дозволить нам вийти з групи. Вважаю, що збірна Румунії складніший суперник, ніж збірна України. Я бачив її матчі. Ця команда грає в сучасний, технічний футбол. Румуни агресивні й дуже небезпечно атакують.

Тож це безумовно буде дуже важкий матч. Але збірна Румунії нам під силу. Збірна Словаччини показала на цьому Євро, що може грати з будь-яким суперником. Думаю, матч закінчиться перемогою Словаччини з рахунком 2:1», — наводить слова Якубко офіційний сайт Словацького футбольного союзу.

Переклад і стилістична адаптація — Dynamo.kiev.ua, при використанні матеріалу гіперпосилання обов’язкове!