Кевін де Брейне: «Усі хочуть перемагати, але Україна — складний суперник»

2024-06-27 07:29 Півзахисник збірної Бельгії Кевін де Брейне підбив підсумки вчорашнього матчу своєї національної команди з Україною (0:0) ... Кевін де Брейне: «Усі хочуть перемагати, але Україна — складний суперник»

Півзахисник збірної Бельгії Кевін де Брейне підбив підсумки вчорашнього матчу своєї національної команди з Україною (0:0) у 3-му турі групового етапу Євро-2024.

Кевін де Брейне

«Ми повністю виклалися у всіх трьох матчах. Команда і сьогодні продовжувала бігати всі 95 хвилин. Усі хочуть перемагати, і ми намагалися теж, але сьогодні не склалося. Україна — складний суперник, і в неї теж були свої можливості.

Ми намагалися перемогти і створювали гольові моменти аж до 90-ї хвилини. Але ми не стали ризикувати на кутовому, оскільки знали, що варто нам пропустити, як ми вилітаємо з Євро. Іноді потрібно брати на себе певні ризики, а іноді треба бути далекогляднішими. Сьогодні ми хотіли бути далекоглядними, грати з розумом.

На початку ми добре пресингували суперника, але потім уже самі зазнавали складнощів із тим, щоб подолати середню лінію. З розстановкою 4−5−1 нам було складно пресингувати, у другому таймі ми змінили стратегію, і справа пішла краще. Якщо в тебе п’ять захисників, то складно вмикати високий пресинг.

Зінченко? Неймовірний хлопець. Я п’ять років грав пліч-о-пліч із ним. Він був неймовірний у „Ман Сіті“, він залишається неймовірним в „Арсеналі“. Це мій близький друг, і я бажаю йому всього найкращого. Але це футбол — Бельгія хотіла перемогти, а Україна активно боролася з нами, щоб перемогти самій. У них хороша команда, там багато талановитих хлопців, які в майбутньому ще проявлять себе. Бажаю їм усього найкращого», — наводить слова де Брейне офіційний сайт УЄФА.