Нагельсманн прокоментував епізод з грою рукою Кукурельї, за який не призначили пенальті у ворота Іспанії

2024-07-06 14:29 Головний тренер збірної Німеччини Юліан Нагельсманн залишився незадоволений діями рефері в матчі з Іспанією (1:2) у ... Нагельсманн прокоментував епізод з грою рукою Кукурельї, за який не призначили пенальті у ворота Іспанії

Головний тренер збірної Німеччини Юліан Нагельсманн залишився незадоволений діями рефері в матчі з Іспанією (1:2) у чвертьфіналі Євро-2024. На 106-й хвилині поєдинку за рахунку 1:1. Джамал Мусіала влучив просто в руку Марку Кукурельї, який перебував у штрафному майданчику. Головний суддя зустрічі Ентоні Тейлор і його помічники на VAR не побачили порушення правил.

Юліан Нагельсманн

«Я не хочу занадто багато говорити про це [гра рукою — ред.], але було б непогано, якби оцінювали намір. Наприклад, якщо хтось б’є на трибуну і влучає в руку, за це ніколи не поставлять пенальті, але коли м’яч явно летить у ворота і чіпляє руку, не можна говорити про намір.

Ви маєте бачити, куди спрямований удар. У нас 50 роботів, які приносять нам каву, тож має бути ШІ, який обчислює навіси, удари, куди вони спрямовані. Це досить просто. Нам справді слід оцінити, куди спрямований удар, але це не єдина причина, через яку ми програли гру

Уся гра була занадто відкритою, а потім у другому таймі ми добре відреагували нашим складом і краще увійшли в гру. І після 60-ї хвилини ми були явно кращою командою з безліччю моментів, забивши заслужений гол. За винятком перших п’яти хвилин другої половини додаткового часу, ми зіграли добре», — цитує Нагельсманна ESPN.

Кращий коментар

auto-bum-bum3
Бум-бум (Вадим) - Наставник
06.07.2024 15:45
Не назначать такой пеналь - это, конечно, очень странно... Но если бы Фюллькруг использовал хотя бы пару, из всех своих запоротых моментов, то об этом досадном эпизоде никто и не вспомнил бы