Протягом минулого тижня преса акцентувала увагу на трансферних новинах провідних клубів УПЛ і продовжувала обговорювати виступ національної команди на ЄВРО-2024. У центрі уваги опинилися і дві «молодші» збірні...
«Динамо» задає орієнтири
Більшість команд Прем’єр-ліги наприкінці червня вийшли з відпустки, розпочавши передсезонну підготовку. Як правило, перший відрізок зборів — це робота над фізичними кондиціями, що, втім, не заважає проводити контрольні спаринги.
Так, київське «Динамо» на своїй базі у Віті-Литовській зіграло з «Інгульцем», здобувши переконливу перемогу 4:0 (голи у киян забили Брагару, Пашко, Лонвейк і Попов). Уже другу прикидку в рамках словенського збору провів «Шахтар» — 1:1 із хорватським «Хайдуком» (у гірників відзначився Траоре). А «Кривбас», який теж базується в Словенії, залишив непогане враження у спарингу проти бухарестського «Динамо» — 2:0 (Твердохліб і Задерака).
Ну і, звісно, клуби проявляють активність на трансферному ринку, зміцнюючи склади до старту нового сезону. Аналізуючи цю тему, преса однозначно визнає головним трансфером тижня перехід 22-річного півзахисника Валентина Рубчинського з «Дніпра-1» у «Динамо».
Ось що, приміром, з цього приводу говорить екс-тренера «Дніпра» Олександр Поклонський:
«Своєю грою він довів, що вже готовий демонструвати високий рівень. Валентину трохи більше впевненості треба, ігрового досвіду. Я вважаю, за потенціалом він сильніший за Ярмолюка, якого продали в англійський „Брентфорд“ (Ua.tribuna.com, 03.07.2024)
У контексті купівлі киянами Рубчинського низка ЗМІ пропонують уважніше придивитися до роботи „Динамо“ на трансферному ринку цього літа.
Безумовно цікавий 23-річний колумбійський захисник Браян Себальйос, орендований у бразильської „Форталези“. Він, як вважають ЗМІ, має всі шанси стати помітною фігурою в центрі оборони киян, які відкриють сезон дуеллю із сербським „Партизаном“ у рамках кваліфікації Ліги чемпіонів (перший матч — 23 липня).
Усі, хто вивчив стиль гри Себальйоса, звертають увагу на його високу швидкість, чіпкість у відборі та хорошу гру головою. Є, щоправда, момент, що насторожує, — часом він занадто агресивно йде у відбір, часто виконуючи ризиковані підкати у своєму штрафному майданчику. Але цей момент можна усунути, над чим тренерський штаб „Динамо“ напевно попрацює під час збору в Австрії, куди команда вирушила 7-го липня.
„Себальйос — центрбек із дуже цікавим набором ігрових якостей, які можуть допомогти йому вийти на хороший рівень виступів у європейському футболі, — ділиться думкою Олексій Сливченко. — Однак із ним доведеться дуже і дуже добре попрацювати, перш за все, щодо ментальності та психології. Якщо Шовковському та його штабу вдасться зробити так, що Себальйос діятиме спокійніше й розважливіше, почне демонструвати зрілий футбол, то «Динамо» справді може отримати тямущого іноземного центрбека, яких у нього не було, мабуть, із часів Домагоя Віди« (Sport.ua, 02.07.2024).
Важливо й те, що „Динамо“ у випадку з Себальйосом нічого не втратить, навіть якщо він не припаде до двору. Як уточнює Сливченко, „синьо-білі“ дуже грамотно провели переговори з „Форталезою“:
„Керівництво киян погодило ледь не ідеальний з точки зору оцінки ризиків формат угоди — піврічна оренда з необов’язковою опцією викупу. Це дасть можливість Олександру Шовковському спочатку оцінити потенціал і здатність до прогресу Себальйоса, а вже потім, за необхідності, клопотати перед керівництвом щодо доцільності інвестувати гроші в його трансфер. За такий підхід босів "Динамо“ можна виключно похвалити„ (Sport.ua, 02.07.2024).
У випадках з іншими новачками "Динамо“ — Максимом Брагару, Олександром Піхальонком і Валентином Рубчинським — ідеться про повноцінні трансфери і довгострокові контракти. Але тут динамівці прекрасно знали, кого і навіщо купують. Скажімо, 21-річний Брагару вважається одним із найшвидших і найтехнічніших гравців УПЛ і може зіграти вінгера на будь-якому з флангів або лівого захисника. А 27-річний центрхав Піхальонок — це креатив, уміння вести гру команди, доставка м’яча нападникам, класний дальній удар і досвід.
„Трансферна кампанія "Динамо“ цього літа вражає, — пише Олексій Нікітін. — Селекціонери столичного гранда вигребли всіх талантів минулорічних сезонів УПЛ. Кожен із цих гравців якісно зарекомендував себе в чемпіонаті та збірних різних вікових категорій... „Динамо“ якісно шукає підсилення на внутрішньому ринку„ (Ua.tribuna.com, 03.07.2024) .
Що характерно, робота "Динамо“ на трансферному ринку отримала схвальну оцінку не тільки з боку ЗМІ, а й від уболівальників, що відзначають одразу кілька сайтів.
„Шанувальники команди Олександра Шовковського в позитивному сенсі вражені трансферною кампанією столичного клубу цього літа. Про це вони писали в коментарях до посту про перехід Рубчинського в інстаграмі“, — читаємо на Sport-express.ua (03.07.2024).
Тобто в придбаннях „Динамо“ простежується певна стратегія і напрямок щодо посилення конкуренції серед гравців за місце в основі команди.
Що з „Дніпром-1“?
Аналізуючи події на трансферному ринку УПЛ, преса, природно, приділяє увагу й іншим командам, які готуються представляти Україну в єврокубках.
Новинними стрічками пройшла інформація про те, що „Шахтар“ повернув з оренди 26-річного бразильського півзахисника Педріньйо, який останні два роки грав на батьківщині за „Атлетіко Мінейро“ і тепер, мабуть, додасть гірникам варіативності в середині поля.
„Бразилець перейшов до "Шахтаря“ з португальської „Бенфіки“ влітку 2021 року, після чого провів на полі 19 матчів, забив 4 голи та зробив 4 асисти», — нагадує «Дзеркало тижня» (Zn.ua, 07.07.2024).
Обговорювали також новачків «Кривбасу», на якого чекає дебют у Лізі Європи (з третього кваліфікаційного раунду).
«Угоди з клубом уклали захисники — 24-річний Ігор Снурніцін, 21-річний Бакарі Конате та 23-річний Олександр Драмбаєв, а також нападник 22-річний Оче Очовечі», — уточнює сайт Камяпԁапѕке.com.ua (05.07.24).
Снурніцин і Драмбаєв рекомендацій не потребують, констатують ЗМІ. Обидва давно на виду в УПЛ, а Снурніцин, до того ж, має у своєму послужному списку золото чемпіонату світу U-20. Що ж стосується малійця Конате і нігерійця Очовечі, то ці гравці пройшли школу португальського футболу («Салгейруш» і «Фейренсе»), а туди, навіть у другий дивізіон, просто за красиві очі легіонерів не привозять.
Що цікаво: з усіма новачками «Кривбас» уклав контракти на терміни від трьох до чотирьох років. Тобто можна робити висновок, що в клубі ведеться робота на довгострокову перспективу.
Схожа думка складається і з приводу «Полісся», яке готується до дебюту в Лізі конференцій (його суперником у 2-му раунді кваліфікації стане «Олімпія» з Любляни). Тільки тут усе масштабніше в кількісному плані. У вівторок житомирський клуб представив уже дев’ятого річного новачка — перспективного захисника Сергія Корнійчука.
«Геннадій Буткевич збирає нове „Полісся“, — констатують журналісти сайту „Український футбол“. — Усі підписання „Полісся“ влітку 2024-го: Олексій Гуцуляк із „Дніпра-1“; Данило Безкорований із „Кривбасу“; Георгі Майсурадзе з „Динамо“ Тбілісі; Сергій Корнійчук із „Минаю“; Матей Матіч із „Локомотиви“ Загреб; Євген Волинець із „Дніпра-1“; Руслан Бабенко з „Дніпра-1“; Віалле з „Ітуано“; Адмір Брістіч з „Олімпії“ Любляна.
Відзначимо, що крім нових футболістів, Буткевич підписав і нового головного тренера — Імада Ашура». (Ukrfootball.ua, 02.07.24).
А ось у «Дніпра-1», який минулого сезону також заробив єврокубкову путівку, як і раніше, все сумно і невизначено. Клуб дуже близький до того, щоб припинити існування через проблеми з фінансуванням.
Практично всі ключові футболісти вже покинули команду. Однак виручених на трансферах коштів недостатньо, щоб погасити борги за 5 місяців і зверстати повноцінний бюджет на новий сезон.
Це випливає, зокрема, зі слів почесного президента «Дніпра-1» Юрія Берези:
“...Можу сказати, що є велика проблема з інвестором. Це категоричне і критичне питання. Тому я готовий розглянути всі умови і пропозиції щодо нового інвестора. Готовий навіть покинути посаду почесного президента, вийти з футболу і передати всі юридичні права тому, хто готовий врятувати клуб» (Football24.ua, 03.07.24).
ЗМІ багато розмірковують про те, яким же може бути вихід із ситуації, що склалася. А ключове питання звучало так: хто замінить «Дніпро-1» в УПЛ, якщо клуб змушений буде знятися зі змагань?
Більшість джерел схиляється до того, що найімовірніше замість «Дніпра-1» в УПЛ повернуть «Минай». Тим паче, що прецедент уже мав місце.
«Нагадаємо, у сезоні 2021/2022 „Минай“ теж посів 15-те місце і теж вибув у Першу лігу. Тоді знялася „Оболонь“, і закарпатську команду повернули в УПЛ, спираючись на один із пунктів регламенту чемпіонату. Ймовірно, і цього разу все відбуватиметься за схожим сценарієм. Керівництво ужгородського клубу нібито готове бюджетувати сезон-2024/2025 в УПЛ», — пише Максим Качуровський (Expres.online, 01.07.24).
Але якщо «Дніпро-1» справді припинить існування, Україна автоматично втрачає одного з представників у Лізі конференцій ще до початку її розіграшу.
«З інтересом стежать за розвитком подій у „Дніпрі-1“ і в угорській „Академії Пушкаша“, з якою дніпрянам незадовго зустрічатимуться в Лізі конференцій. Бо якщо дніпряни достроково зійдуть з дистанції, то угорці пройдуть далі, навіть не виходячи на поле», — нагадує Sport.ua (05.07.24).
Такий розклад, безумовно, не хотілося б допускати. Але в будь-якому разі, навіть якщо «Дніпро-1» і викрутиться із ситуації, що склалася, його єврокубкові перспективи виглядатимуть дуже туманними. До першого матчу з «Академією Пушкаша» — два тижні, а дніпряни ще навіть не починали тренувальний процес. Та й ким там тепер грати?
Євро-2024: інша реальність
Якщо клубні єврокубкові випробування тільки на підході, то чемпіонат Європи в Німеччині виходить на фінішну пряму. Там визначилися пари півфіналістів, які продовжують боротьбу за трофей: Іспанія — Франція та Нідерланди — Англія.
На думку ЗМІ, у плей-оф усе проходить досить закономірно — без явних сенсацій. Хоча, припустімо, Англія дісталася квартету найсильніших просто дивом — в 1/8 фіналу підопічні Гаррета Саутґейта уникли поразки в протистоянні зі словаками лише завдяки шедевру Джуда Беллінґема на останній хвилині основного часу (у підсумку 2:1).
До речі, як і Словаччина, на цьому ж етапі вибули і два інших опоненти України по групі Е: Румунія програла Нідерландам (0:3), Бельгія поступилася Франції (0:1).
«Група Е — єдина, всі учасники якої вже вилетіли з Євро-2024. Ніхто з них не пройшов далі 1/8 фіналу», − за підсумками першого раунду плей-оф їдко зазначала «Трибуна» (Ua.tribuna.com, 02.07.24).
Але чи привід це судити про те, що збірна України не змогла вийти з найслабшої групи ЄВРО-2024? Таке судження виглядає як очевидна маніпуляція. Хоча б тому, що слабких команд на ЧЄ просто не буває. Приклад Грузії — тому свідчення.
Інше питання — чому команда Сергія Реброва покинула турнір раніше, ніж очікувалося? Звичайно, однозначну відповідь запропонувати складно. Тут скоріше комплекс причин. Зокрема — травми ключових гравців.
З іншого боку, необхідно говорити про нестачу налаштованості на стартовий матч із румунами і проблеми з концентрацією, що мали місце. Цю тему продовжують позначати не тільки журналісти.
Ось, наприклад, вельми показова цитата форварда збірної України Артема Довбика:
«Прийшов час підбити підсумки. Хочу сказати кілька слів про Євро... Якщо брати командний виступ, то останні дві гри показали, що на такому турнірі потрібна концентрація з першої хвилини і протягом усіх матчів» (Football.ua, 04.07.2024).
Такий самий висновок робить і Віталій Кварцяний, припускаючи, що наших футболістів трохи розхолодив контрольний матч із Молдовою, який став для української команди останньою репетицією перед ЄВРО-2024:
«Молдавани дозволяли українцям творити на полі все, що ті хотіли. З одного боку, цей матч дав шанс проявити себе на полі всім гравцям, і це добре. З іншого ж зіграв злий жарт: втратили концентрацію на наступний поєдинок. Тож гармонія визначення тактики на матч із румунами й не спрацювала (Vln.media, 05.07.2024).
Водночас усі чудово пам’ятають, що наша збірна була однією з наймолодших на ЄВРО-2024. А вміння зберігати концентрацію безпосередньо залежить від досвіду гравців. Таким чином, зараз на передній план виходить бажання й уміння переосмислити ці уроки та з урахуванням допущених помилок скоригувати підготовку до ЧС-2026 — через Лігу націй, що стартує незабаром.
Саме такий настрій у головного тренера збірної України Сергія Реброва, який на офіційному сайті УАФ підбив попередні підсумки виступу в Німеччині.
„Мені все ще важко пояснити, чому так сталося у грі з Румунією... Ми розібрали з гравцями той перший матч і вже в другому, зі Словаччиною, показали іншу мотивацію. Те саме стосується і поєдинку з Бельгією... Зараз нам потрібно проаналізувати всі помилки і починати готуватися до осінніх матчів у Лізі націй. Ми повинні врахувати досвід, який отримали, та успішно розпочати перший для нашого тренерського штабу повноцінний робочий цикл на чолі збірної“, — цитує Реброва Korrespondent.net (05.07.2024).
В аналогічному ключі оцінює підсумки ЄВРО-2024 і президент УАФ Андрій Шевченко, який дав інтерв’ю італійській Corriere della Sera:
„Команда помилилася в першому матчі з Румунією, потім добре відреагувала, вигравши у Словаччини і зігравши внічию з Бельгією, але цього було недостатньо. Як виявилося, права на помилку немає“ (Football.sportnews.com.ua, 04.07.2024).
Утім, як уточнив Шевченко, у Німеччині ставилося завдання не тільки показати результат на полі. Важливою була і соціальна місія збірної України, чия країна третій рік веде кровопролитну війну з російським агресором. І ось у цьому аспекті, як вважає Андрій Миколайович, усе намічене вийшло.
„Ми хотіли показати реальність, у якій живемо, і нам це вдалося. Ми привезли до Німеччини інтерактивну інсталяцію знищеного російськими ракетами стадіону "Сонячний“ у Харкові. На сьогоднішній день 500 спортивних об’єктів було пошкоджено або знищено в результаті атак, зокрема 77 стадіонів. І гучні імена національної збірної розповідали про свої зруйновані міста...» —ретранслює слова Шевченка сайт Dynamo.kiev.ua.
«Україна зараз живе в іншій реальності. Але наші вболівальники теж святкували перемогу над Словаччиною і дуже сумували через вибуття. Футбол — це моменти відволікання та позитивних емоцій. Ми створили історію з кадрами, на яких солдати грають у футбол у базових таборах і навіть на передовій! Футбол має величезну силу в нашій країні, ми сподіваємося, що він допоможе нам відтворитися» Dynamo.kiev.ua (04.07.2024).
Естафету приймає молодь
Нинішнє футбольне літо виходить на рідкість насиченим для наших національних команд. На підході — ще два фінальні турніри за участю українських футболістів, а в топі міжнародних подій на сторінках ЗМІ другу після ЄВРО-2024 позицію посідають Олімпійські ігри в Парижі, де ми виступимо в ролі дебютантів.
Лейтмотивом тижня стало обговорення складу команди, яку очолює Руслан Ротань. Преса буквально смакувала імена наших зарубіжних легіонерів і провідних гравців команд УПЛ, яких можна було б задіяти в олімпійській збірній.
«Сайт „Український футбол“ перетрусив трудові резерви збірної України з футболу, щоб виявити:
— дві нереалістичні п’ятірки, на які Ротаню й сподіватися не варто було;
— реалістичну п’ятірку, якої ми й справді могли б очікувати;
— несподівану п’ятірку, про яку ніхто особливо не говорив, а дарма», — так, наприклад, починається опус журналіста Артура Валерка (Ukrfootball.ua, 04.07.2024) .
Неабияк підігрів тему й асистент головного тренера олімпійської збірної Євген Гресь, який склав символічну збірну з гравців, що в підсумку не потрапили до заявки. Та й сам Руслан Ротань не обійшов тему стороною:
«На жаль, маємо проблеми з підготовкою до турніру. Щодня з’являються клуби, які надсилають листи, що відпустять своїх гравців безпосередньо перед Олімпіадою. Хочу попросити поради у тренерів цих команд. Підкажіть, будь ласка, як у такій ситуації готувати команду та проводити міжнародні спаринги під прапором України?», — цитує тренера Sport24.ua (03.07.2024) .
У результаті навколо комплектації команди виник не дуже здоровий ажіотаж, хоча всі від початку розуміли, що ідеальний варіант складу зібрати просто неможливо! Олімпійський футбольний турнір не входить до міжнародного календаря УЄФА, тому клуби, виходячи на старт нового сезону, абсолютно не зобов’язані відпускати своїх провідних гравців за першим же запитом.
Це та ситуація, коли всі зацікавлені в пошуку розумного компромісу. І будь-яка критика на адресу клубних керівників і тренерів абсолютно недоречна. У них — свої інтереси і свої зверстані плани: триває підготовка до офіційних (національних і єврокубкових) турнірів, участь у яких, між іншим, теж престиж та інтереси країни. Тож кого могли відпустити — тих відпустили.
«Чому представляти нашу неньку на Олімпіаді — це мастхев, а в єврокубках — ні? Єврокубки дивиться вся Європа. Гарний виступ там також приверне чималу увагу до українців. Тим паче, рейтинг нам важливіший станом на зараз. Якщо хтось забув, то я нагадаю, що ми дійшли вже до того, що перше місце УПЛ не має залізобетонного місця в груповому етапі ЛЧ»,— пише з цього приводу Олексій Нікітін (Ua.tribuna.com, 04.07.2024).
А колишній футболіст «Карпат» Ігор Худоб’як так і зовсім вважає, що тут насамперед треба ставити питання власне до футболістів:
«Шкода, що деякі гравці мали змогу поїхати на Олімпіаду, але не їдуть. Це запам’яталося б їм на все життя. Мені здається, що футболісти самі мали наполягати на цьому більше, ніж будь-хто, тому що це дуже серйозна історія» (Nv.ua, 04.07.2024).
У цьому судженні, безумовно, простежується логіка. Так, Худоб’як наводить як приклад ситуацію з «Бенфікою»: чомусь лідер лісабонців Ніколас Отаменді домовився з клубом про свою поїздку на Ігри-2024, де представлятиме Аргентину, а наш воротар Анатолій Трубін — ні.
«Ніколас — капітан лісабонців, за минулий сезон відіграв 51 матч у всіх турнірах за „Бенфіку“, — уточнює Артур Валерко. — Напевно „Бенфіка“ більше може обійтися на старті нового сезону без Отаменді, ніж без основного воротаря. Трактуємо це так» (Ukrfootball.ua, 04.07.2024).
Утім, як би там не було, у розпорядженні Ротаня в підсумку підібрався досить конкурентоспроможний склад.
Перспективний воротар Кирило Фесюн, який нещодавно перейшов із «Колоса» в «Шахтар», перевірена на молодіжному ЧЄ спарка в центрі оборони Максим Таловеров (ЛАСК, Австрія) — Арсеній Батагов («Зоря»), Максим Хлань із польської «Лехії», динамівці Максим Брагару, Валентин Рубчинський, Микола Михайленко, гірники Олег Очеретько, Дмитро Криськів, Данило Сікан, із «Руху» Олексій Сич, Олег Федір та Ігор Краснопір.
«Ніякої катастрофи чи апокаліпсису на Олімпіаді не буде. Вимальовується дуже хороша команда. І не потрібно думати, що інші суперники гратимуть найсильнішим складом. Вони теж будуть обходитися без провідних гравців», — пише з цього приводу Сергій Тищенко (Sport.ua, 01.07.24).
«Олімпійська збірна України добре укомплектована. Усі гравці повинні гідно представити нашу країну на турнірі в Парижі. А якщо хтось стелить собі м’яку подушку на майбутній невтішний результат, то робити в команді йому нема чого», — вторить колезі Олексій Нікітін (Ua.tribuna.com, 04.07.2024).
ЗМІ переконані: олімпійська збірна України просто зобов’язана виходити в плей-оф із групи з Іраком, Марокко та Аргентиною (для цього потрібно посісти щонайменше друге місце). А час і хороші умови, щоб налагодити ігрові зв’язки, у тренерського штабу є.
Як повідомляє офіційний сайт УАФ, тренувальний збір команди стартував 8 липня — у Франції, в містечку Сен-Поль-де-Дакс, де і буде наша команда базуватися під час Ігор. У планах — два спаринги: з олімпійськими збірними Єгипту та Парагваю. Ну а стартовий поєдинок олімпійського турніру в нас запланований на 24 липня.
До речі, ЗМІ зазначають, що календар у команди Ротаня досить зручний — ми починаємо матчем проти Іраку, потім зустрічаємося з Марокко, а в останньому турі граємо з фаворитом групи — Аргентиною. І тут важливо врахувати досвід національної збірної — стартувати з граничною концентрацією і націленістю на результат.
Те ж саме стосується і юнацької збірної України під керівництвом Дмитра Михайленка, яка цими днями готується до старту у фінальній частині чемпіонату Європи U-19. У неї теж суперники йдуть, так би мовити, по наростаючій — Північна Ірландія (15-те), Норвегія (18-те) та Італія (21-ше).
«Дуже важливою буде стартова гра — з господарями турніру з Північної Ірландії, — попереджає Андрій Кудирко. — Їхня збірна U19 за останні 20 років лише вдруге зіграє у фінальному турнірі чемпіонату Європи в цій віковій категорії, але не варто недооцінювати господарів, які матимуть додаткову підтримку трибун. Цей матч потрібно вигравати без варіантів, а потім переключатися на набагато потужнішу Норвегію» (Zbirna.com, 05.07.2024).
Регламент турніру, в якому бере участь вісім команд, розбиті на дві групи, нагадує нам офіційний сайт УАФ:
«Із кожної групи до півфіналів вийдуть по дві найкращі збірні, 28 липня на „Віндзор Парк“ у Белфасті буде розіграно головний трофей. Матч за третє місце не передбачено, а ось за п’яте — відбудеться, оскільки саме п’ять представників делегуватиме Європа на чемпіонат світу 2025 року серед команд U-20, що відбудеться в Чилі за участю 24-х збірних. Тож до чотирьох півфіналістів приєднається переможець поединку між третіми командами груп» (Uaf.ua, 07.07.2024).
Що стосується кадрового вибору Михайленка, то тут особливих питань не виникає. Викликані, в принципі, всі найсильніші гравці цієї вікової категорії. Більшість із яких, на що звертають увагу ЗМІ, представляють чемпіонський склад київського «Динамо» — воротар В’ячеслав Суркіс, захисники Тарас Міхавко, Назар Балаба та Олексій Гусєв, півзахисник Андрій Маткевич і найкращий бомбардир чемпіонату України U-19 Матвій Пономаренко.
«Ми з футболістами були на зв’язку протягом останнього місяця. У хлопців бойовий настрій, усі хочуть працювати, — цитують ЗМІ Дмитра Михайленка. — Вважаю, наш тренерський штаб добре вивчив опонентів. Тепер головне — донести всі наші думки до гравців, а їм — використати це на футбольному полі. Ми ставитимемо перед командою максимальні завдання, але насамперед дуже хотілося б пробитися на чемпіонат світу U-20» (Footclub.com.ua, 04.07.2024) .
Востаннє українська збірна U-19 пробивалася на фінальний турнір молодіжного чемпіонату світу (уже в категорії U-20) 2019 року, тоді вперше вигравши один із найпрестижніших трофеїв у світовому футболі.
Віктор ЖУРАВЛЬОВ
Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости