Колишній нападник «Дніпра» та збірної України Денис Баланюк дискваліфікований за «допінговою статтею».
![](/media/posts/2024/07/14/111_dynamo.kiev.ua_111_7.jpg)
Згідно зі списком дискваліфікованих через порушення антидопінгових правил спортсменів від Національного антидопінгового центру, Баланюк дискваліфікований за підміну проби, починаючи з 26 грудня 2023 року.
Відзначимо, що від листопада 2020 року Денис виступав за такі клуби: «Торпедо» (Москва, Росія), Марієхамн (Фінляндія), «Спартак» (Варна, Болгарія) та «Самгуралі» (Грузія). У складі якої команди футболіст, якому зараз 27 років, здійснив порушення, не повідомляється.
Підписуйтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Тільки найгарячіші новини
Кращий коментар