Мессі зазнав серйозної травми у фіналі Кубка Америки і йшов з поля у сльозах (ФОТО)

2024-07-15 13:01 Не лише перемогою ознаменувався для нападника збірної Аргентини Ліонеля Мессі сьогоднішній фінальний матч Кубка Америки-2024 з ... Мессі зазнав серйозної травми у фіналі Кубка Америки і йшов з поля у сльозах (ФОТО)

Не лише перемогою ознаменувався для нападника збірної Аргентини Ліонеля Мессі сьогоднішній фінальний матч Кубка Америки-2024 з Колумбією (1:0).

Ліонель Мессі через кілька миттєвостей після отримання травми

У середині другого тайму цієї зустрічі 37-річний капітан аргентинців після зіткнення із суперником отримав травму гомілкостопа. Біль був настільки сильним, що Мессі не зміг стримати сліз від болю.

Після наданої першої допомоги лікарів Мессі зумів самостійно покинути поле, а за кілька хвилин у кадри телетрансляції матчу потрапила травмована нога аргентинця, яка сильно набрякла. Сам футболіст при цьому, як і раніше, був у сльозах.